Menu serwera

Podcast 010 – Wypad do ZOO

Ponoć w Poznaniu zrobili słoniarnię. Ponoć mają tam całkiem żywe słonie. Ponoć można je zobaczyć. Sorry, no bonus – Poznaniacy ruszyli oglądać atrakcję i nawet nie próbowaliśmy się do ZOO dostać :). To, co zastaliśmy przed wejściem, można w skrócie nazwać Dniem Sądu Ostatecznego Na Paniach Kasjerkach Tak Im Dopomóż Bóg Najlepiej z Półobrotu Bo Cholery Wolne. Tak po prawdzie to powinno się dostać władzom Zoo solidnie za brak przygotowania. No sorry, otwierać pawilon za 38 milionów peelenów, wsadzać tam jeszcze żywe słonie, trąbić o tym wszędzie i nie zadbać o sprawne wpuszczanie ludzi do ZOO??? Tylko w tym kraju jest to możliwe: klienci wtłaczają się drzwiami i oknami ale nikt na to nie zwraca większej uwagi.

Poza tym dzień był piękny a my, po odbiciu się od bram ZOO, skorzystaliśmy z kolejki o wdzięcznej nazwie Maltanka, wykonaliśmy przejazd, spacer i zwyczajowe poznańskie lądowanie w centrum handlowym o równie wdzięcznej nazwie – Galeria Malta. Wynieśliśmy stamtąd dwie obserwacje: nie ma tam gdzie usiąść na kawkę (i w ogóle usiąść, ławek nie ma bo przecież trzeba przeganiać ludzi po sklepach) a ichnia Pizza Hut daje całkiem dobre żarcie. Ot zamiast stracić kalorie ze słoniami, sami jeszcze nieco bardziej do nich się zbliżyliśmy wyglądem. Znaczy, że było dobrze, smakowało i zostawiło na pyskach ciekawy wyraz :)

Zwabieni jakimiś ponoć dziejącymi się w ten weekend atrakcjami w ZOO odbiliśmy się jako te ćmy od lampy. Nic to, zaatakujemy raz jeszcze ale w jakimś nieco bardziej spokojnym okresie. Słonie zobaczyć bardzo chcemy, Majka nie widziała na żywca jeszcze żadnego…

Kurczę, w Poznaniu jest po prostu cudnie – ciepło, pogoda znakomita, nic tylko majówki robić. Oj, czas zacząć sezon grillowy!

A ja tylko przypominam, że podcasty można wciągać z naszej stronki także przez RSS wydzielonymi do tego celu kanałami:
CoSTa’s Family Page – podcast
CoSTa’s Family Page – w iTunes Store
CoSTa’s Family Page – zasubskrybuj w Miro

, ,

One Response to Podcast 010 – Wypad do ZOO

  1. Marcin W 27 kwietnia, 2009 at 09:49 #

    W Gdańskim Zoo słonie chyba są. Wiem, że jakiś czas temu został wybudowany nowy budynek dla żyraf – prawdę mówiąc to mają tam chyba nieco za ciasno.

Dodaj komentarz