Menu serwera

MNÓSTWO rodzinnych zdjęć!

W końcu znalazłem czas by siąść i setki zaległych zdjęć otagować, opisać, obrobić i dla rodzinki przygotować. Powiem Wam, że roboty przy tym od cholery jak nie więcej i serdecznie mam już dosyć. Cały dzień tagowania, rozpoznawania twarzy, obrabiania, wpychania na Picasę, opisywania w iPhoto… No cóż, dbam o swoją bibliotekę zdjęć ale kosztuje mnie to sporo wysiłku. Ale warto bo często z Dorcią do fotek wracamy i mamy zdrowy ubaw z niektórych sytuacji a znalezienie interesujących nas fotek zazwyczaj nie zajmuje zbyt wiele czasu, co przy nieco ponad 18 tysiącach zdjęć jest chyba niezłym wynikiem :)

Dziś wrzucam typowo rodzinne fotki z typowo rodzinnych wypadów i zjazdów. Dwa albumy z moimi spacerowymi wyjściami z da Majkiem i kolejne dwa z naszego wypadu do Jeleniej Góry i spotkania z rodzinką Brzozików. Rodzinne smuty mające dla nas ogromne znaczenie :). Wrzucam ku uciesze ciotek, które molestowały mnie o zdjęcia (i słusznie!), a których dostać jakoś nie mogły przez ciągłe moje zabieganie za innymi sprawami. No to jadymy:

2009.04.18 – Spacer z Majusią
Taki jeden długi spacer, który odbyliśmy sobie razem – moja córka i ja. Spacer był długi, przemiły a gnała nas do przodu świadomość, że po zabiegu jest z Majką o wiele, wiele lepiej.

Obejrzyj zdjęcia

2009.04.25 – Spacer z Majusią
Zdjęcia z kolejnego spaceru z Majusią, tym razem po słonecznym, ciepłym, wiosennym Poznaniu.

Obejrzyj zdjęcia

2009.05.01 – Wyjazd do Jeleniej Góry – dzień pierwszy
Z okazji majówki wzięliśmy i wypadli hen aż do Jeleniej Góry, gdzie spotkaliśmy się z rodzinką. Była nasza trójka (no, już niebawem czwórka), była trójka (no, już niebawem czwórka) Brzozików no i byli nasi rodzice. Tłumnie jednym słowem! Było fajowo, choć króciutko niestety…

Obejrzyj zdjęcia

2009.05.02 – Wyjazd do Jeleniej Góry – dzień drugi
Drugi dzień pobytu w Jeleniej Górze, który minął pod znakiem wyskoczenia na spacer na miasto i obejścia urodzin Alinki. Nie będę pisał których, przecież to kobieta :).

Obejrzyj zdjęcia

I to by było na tyle. A nie, może jednak jeszcze nie. Poniżej foteczka, która nieskromnie mówiąc mnie wyszła. Da Majek i Alinka w penerskich pozach… Tylko rapowego podkładu brakuje i goldziaków na szyjach :)

Da Majek i Alinka w penerskich pozach
Uploaded with plasq’s Skitch!

, , , , ,

4 Responses to MNÓSTWO rodzinnych zdjęć!

 1. x600 10 maja, 2009 at 23:00 #

  Karmi – klasyczne niskoprocentowe piwo jasne o 1,45% zawartości alkoholu

  • CoSTa 11 maja, 2009 at 06:11 #

   http://www.karmi.pl/ – polecam odwiedzić i kliknąć na „Classic” zanim zacznie się cokolwiek pisać. W innych kwestiach też radziłbym wcześniej weryfikować to, co chce się pisać. Ot by nie wyjść na…

 2. Ktos 11 maja, 2009 at 06:59 #

  O, a już myślałem, że jestem jedynym, co taguje, rozpoznaje twarze, poprawia, przerabia i tak dalej swoje zdjęcia – miło wiedzieć, że są i inni maniacy ;-)

 3. Corni 13 maja, 2009 at 20:10 #

  Fajowo na Was popatrzeć!
  Pluszaki
  Nałogowy Podglądacz :)

Dodaj komentarz