Menu serwera

Mini Ninjas – czekam…

Nie wiem co mi się ostatnio stało ale chyba lekko odjeżdżam od hardkorowego grania na rzecz form lżejszych, luźniejszych, łatwiejszych w nagłym rzuceniu pada bo na ten przykład córa jęczy lub żona jęczy jeszcze głośniej, bo by sobie coś obejrzała. Powody są zasadniczo dwa: pierwszy, to permanentny brak czasu. Mamy godzinę 22:30 a ja wciąż nie zrobiłem tego wszystkiego, co na dzisiejszy wieczór sobie zaplanowałem. Drugi powód to chyba iPhone, dzięki któremu wsiąkłem w handheldowe granie i zacząłem je doceniać. Obawiam się bardzo, że gdy zanabędę PSP czy inne Nintendo DS duża konsola pójdzie w odstawkę na bliżej nieokreślony czas. iPhone ma jednak to coś, czego zasadniczo nie ma chyba aż tak wiele na konsolkach Sony czy Nintendo – ma masę krótkostrzałówek, gierek do wzięcia do kibla i popykania w ramach rozluźnienia atmosfery oddawania stolca. Są to rzeczy proste, banalne, trywialne wręcz ale potrafiące wciągnąć na kilka minut. A że ostatnio mniej więcej tyle przeznaczam dziennie na pogranie…

Anyway, poniżej filmik przedstawiający jednego z bohaterów nadciągającego Mini Ninjas (strona gry). Zapowiada się fajne i z klasą zrobione buttonmashowanie, tym smaczniejsze, że podlane sosem o smaku japońskim i w klimatach kreskówkowych. Ostatnio coś tego typu gierki mnie pociągają a jedną z najczęściej u mnie odpalanych produkcji jest… Super Stardust HD – prosta naparzanka, w której koordynacja oko-kciuki to pierwszy i ostatni wymóg dobrej zabawy. Proste granie ale wciągające jak jasna cholera. Button mashing będący butterem dla zmęczonej duszy. Liczę, że Mini Ninjas zaoferują coś właśnie takiego – rozrywkę na ultraklikalnym poziomie, co dla wracającego z pracy, zmęczonego ponadtrzydziestolatka będzie powrotem do automatów w budach jedzących w zastraszającym tempie podpieprzone rodzicom drobne.

Czekam…

Pobierz film / obejrzyj (mp4; 12mb)

EDIT: Sorry, za niedziałający filmik – ot w humyo najwidoczniej zdechło coś przerabiającego mp4 na flasha. Teraz powinno być OK.

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz