Menu serwera

Po E3 – to se kupię – part 2 :)

Dossałem resztę trailerków i filmików z PSN i tak sobie patrzę i widzę, co za czas jakiś wyląduje w mojej kolekcji. Zapraszam więc do wciągnięcia kilku trailerków (pod każdym flashowym filmikiem jest też link do filmiku w mp4 – bezproblemowo otworzy się toto w iPhone i pewnie każdym innym telefonie/playerze obsługującym MP4).

Na początek druga część Assassin’s Creed. W jedynkę jeszcze nie grałem i szczerze mówiąc jestem nieco zniechęcony opiniami. Trochę szkoda mi czasu i pieniędzy na grę, która staje się szybko monotonna i nawet jeśli ładna, po prostu się nudzi. Kinowy trailer dwójeczki nic nie mówi co prawda o rozgrywce ale za to wkręca fajny nastrój i jeśli sama gra będzie oferowała coś w ten deseń, z chęcią spędzę nieco czasu w XV-towiecznej Wenecji.

Pobierz plik / obejrzyj (mp4; 29mb)

Jestem wyznawcą wręcz gry Final Fantasy VII (jej pokazanie się na PSN jest bezpośrednim powodem zapadnięcia decyzji o wrzuceniu PSP pod choinkę :)) acz miłość do gry nie przeniosła się jakoś na pozostałe części serii. Do onlinowego Final Fantasy XIV podchodzę nieco jak do jeża jednak daje tej grze duży kredyt zaufania. Liczę na kooperację, na solidny exploring i na grę bez abonamentu ;). Jeśli te przesłanki się spełnią – będzie to mocna pozycja w moim growym budżecie.

Pobierz plik / obejrzyj (mp4; 14mb)

O ile Final Fantasy XIV jest pozycją niepewną, o tyle Final Fantasy XIII ma już wydzieloną swoją rubryczkę w budżecie. Po prostu chcę w to zagrać a z każdym kolejnym trailerem chcę nawet bardziej. Zapowiada się nie tylko widowiskowa ale i sensowa z punktu widzenia mechaniki rozgrywka. Niechaj zrobią solidne rozwinięcia postaci i pałerne summony i będę w siódmym niebie. Jak na razie nie zagrałem w ŻADNEGO japońskiego erpega na japońskiej konsoli i zaczyna mnie ta sytuacja mocno męczyć :). Final Fantasy XIII to pewniak.

Pobierz plik / obejrzyj (mp4; 26,5mb)

A na koniec prosta gierka z PSN, jedna z tych, które wielbię. Gravity Crash zapowiada się jako całkiem sympatyczna strzelanka w klimatach bardzo retro a jeśli dodać do tego edytor poziomów i wymianę poziomów via net… Łe, całkiem toto sympatyczne! Kocham wrócić sobie po robocie i odpalić takie małe coś. Idealne do odstresowania, popicia piwem i lekkiego rozbudzenia po pracowej monotonii. No i splitscreen na czterech graczy? Ja i znajomi pewnie bardzo chętnie :)

Pobierz plik / obejrzyj (mp4; 10mb)

, , ,

3 Responses to Po E3 – to se kupię – part 2 :)

 1. Pyoter 7 czerwca, 2009 at 14:28 #

  Assassin’s Creed był całkiem niezły, jak dla mnie. Jednak dwójka ma nie być tak liniowa i nowy bohater ma wszystkie palce, nowy arsenał i nowe umiejętności walki :) Zapowiada się ciekawie.
  Dla mnie na pewno ciekawą pozycją jest Splinter Cell Conviction, bo już myślałem, że się nie pokaże.
  Jako stary pecetowiec o Final Fantasy lepiej się nie będę wypowiadał, bo nie chce sobie narobić wrogów ;)

 2. CoSTa 7 czerwca, 2009 at 16:10 #

  Też liczęna coś naprawdę fajnego z nową odsłoną AC. A co do FF – możesz krytykować do woli, przecież nie będę Cię na siłę przekonywał o tym jaka to fajna gra. Tak samo jak nie trafi do mnie mówienie, że jest kiepska. Miłość jest ślepa ya know :). Wielbię część siódmą i nic tego nie zmieni :)

  Poza tym cenię odmienne zdanie od mojego o grach. Widać wtedy braki gry.

 3. dely 8 czerwca, 2009 at 14:03 #

  To jak PSP to koniecznie Patapon!

Dodaj komentarz