Menu serwera

Po E3 – to se kupię :)

OK, E3 śmignęło, ja nic nie widziałem bo zarobiony jestem a wczoraj po przyjściu z pracy padłem i ręką ni nogą ruszyć nie zdołałem. Jedyne, na co starczyło mi sił to odpalenie PS3 i zassanie kilku trailerków gierek. I już wiem, na co muszę zacząć odkładać pieniądze :). Prócz pewniaków w stylu God of War 3 wpadły mi w oko i inne tytuły. Jadymy!

Na początek bardzo zachciało mnie się kontynuacji czegoś, w co pykam obecnie – Bad Company 2. Po trailerze sądząc będzie jeszcze więcej tego wszystkiego, za co obecnie wielbię pykać w BC2. ROZWAŁKA! Hell yeah, to musi u mnie wylądować!

Pobierz filmik / obejrzyj (mp4; 11,5 mb)

Dante’s Inferno to bardzo klimatyczny slasher ponoć czerpiący garściami z GoW. Nie mam mu tego za złe bo czerpanie od mistrzów i dodawanie czegoś od siebie to nic złego. A tu zapowiada się świetna atmosfera rzezania. OK, to lubię!

Pobierz filmik / obejrzyj (mp4; 15 mb)

O ile do tej pory jakoś nie przemawiał do mnie Heavy Rain, o tyle zacząłem nabierać ochoty na tę grę, która chyba okaże się być jedną z tych przejmujących tragicznych i niesamowitych historii opowiedzianych w doskonały sposób.

Pobierz filmik / obejrzyj (mp4; 14 mb)

To coś na pewno kupimy sobie razem – Majka i ja. Nie ma bata, EyePet stanie w naszym salonie, za co wdzięczny nam pewnie będzie Łajza, któremu dzięki temu oszczędzonych zostanie sporo tarmoszeń od Majki. Co ona z tym kotem wyprawia… A tak będzie mogła zamęczyć jakiegoś wirtualnego posrańca :)

Pobierz plik / obejrzyj (mp4; 15mb)

Dla kolejnej gierki gotów jestem kupić sobie PSP. No kurczę, nareszcie! Z LittleBigPlanet problem mam taki, że ilekroć usiądę, zaraz dopada mnie córa, odpala drugiego pada i już cała i gotowa jest do grania. A mnie trochę strzela, bo młoda jeszcze nie ma tej gibkości paluchów, która pozwoliłaby jej pokonywać dalsze i trudniejsze poziomy. Tym sposobem wersja na PSP byłaby dla mnie ratunkiem :)

Pobierz plik / obejrzyj (mp4; 9mb)

Ostatni tytuł z mojej listy to takie coś, co możecie zobaczyć poniżej. Nic na to nie poradzę, że kocham tego typu tytuły. Po prostu Pixel Junk Shooter zauroczył mnie tą lejącą się wodą, rozłażącą się lawą i oldschoolową ideą ratowania kilkupikselowych ludzików. Potencjalna rewelka :)

Pobierz plik / obejrzyj (mp4; 11,5 mb)

, , ,

4 Responses to Po E3 – to se kupię :)

 1. macieksz 4 czerwca, 2009 at 14:11 #

  Fanboj Sony z Ciebie. Mnie z gier na PS3 tylko GoW przekonuje i Infamous który jest już na rynku :D

  • CoSTa 4 czerwca, 2009 at 14:22 #

   Eeee… Raczej użytkownik. A jakie mnie mają gry interesować jak nie te, które mają się pojawić na konsoli, którą posiadam? Fak, za to już też się zostaje fanbojem? :)

 2. SpeX 4 czerwca, 2009 at 21:08 #

  Pixel Junk Shooter zapowiada się fajnie. Ciekawe czy będzie wersja na PC.

  Co do BF2:BC2 to:
  1) nie wiem czemu nie mogę się przestawić na strzelanki na konsolach. Mało co na tym grałem i nie mogę się do tego po prostu przyzwyczaić. Dla by strzelać się trzeba mieć myszkę albo Wii.

  2) Mam BF2 i dla mnie ta akcja z respiratorem w czasie walki to trochę za duże przegięcie. Podchodzi do ciebie medyk podłącza się pod 220V i wracasz do walki jak by się nic nie stało :/

  • CoSTa 7 czerwca, 2009 at 09:26 #

   Da się pykać na padzikach. I to całkiem przyjemnie. Szczerze mówiąc gra mi się chyba nawet lepiej, niż mychą. Owszem, jest wolniej ale niezbyt mi to przeszkadza a przełożenie ruchów na gałki jest jakby bardziej naturalne niż WSAD.

Dodaj komentarz