Menu serwera

Ale dostałem baty w Killzone 2

Cholera, nie jest dobrze… Siadłem wczora z wieczora do – po dłużej w nim nieobecności – uniwersum Killzone 2. Odpaliłem sieciowe pukanko, coś dla leszczy z podobnymi umiejętnościami do moich, wbiłem się do jakiejś hiszpańsko brzmiącej Strefy Wojny i…

Dostałem taki wycisk, że aż jęknąłem. Po prostu masakra na wielką skalę i kopnie leżącego. Zabolało to bardzo, dumę uraziło i generalnie spowodowało zwis nosa na kwintę. Skończył się meczyk i już miałem rzucić padem o ścianę, kiedy to dostałem od jednego z graczy zaproszenie do oddziału. Gracz doświadczony, znający mapy i potrafiący poprowadzić zgraję kolesi takich jak ja. Rozgrywka nabrała gwałtownie kolorytu, wzajemne osłanianie się sporo ułatwiło i zacząłem zaliczać swoje pierwsze w hiszpańskojęzycznej Zonie fragi. Dalej tłukli mnie strasznie ale poznałem wartość lidera i przezajebistą funkcję respawnu przy liderze. PRZE-PIĘ-KNE! Kill, chwila przerwy na odliczanie do spawnu i od razu w środek akcji bez zbędnego biegania po planszy. Świetny pomysł dodający grze dynamizmu do bólu kciuków. Hell yeah! Killzone online rządzi! Tak jak niezbyt lubiłem do tej pory sieciówki, tak widzę, że sensownie zrobiona gra broni się sama i potrafi wciągnąć jak jasna cholera. A więc do zobaczenia na planszach! Mój nick w PSN to costamsm i jeśli ktoś chciałby mnie dodać do znajomych – proszę bardzo. Bardzo jestem w sieciowych grach początkujący ale do cholery – trening czyni mistrza, nie? :)

Poniżej filmik dla łosi takich, jak mój brat, który jeszcze sobie gry nie kupił i nie chce się ze mną tłuc online. Łosiu! Kupuj i tłuczmy się! :)

Pobierz/obejrzyj film (m4v; 18mb – kompatybilny z iPhone)

, , ,

4 Responses to Ale dostałem baty w Killzone 2

  1. pemmax 31 lipca, 2009 at 12:40 #

    Szmata w dłoń i wycieraj kinol. Ile to razy wujek pemmax zapraszam do złojenia Ci tyłasa czy to w LBP czy KZ2? Może teraz po mancie wrócisz na pole walki i poćwiczysz ze mną któregoś wieczoru 1v1. Odmaszerować ;-)

  2. Maciek 31 lipca, 2009 at 13:31 #

    Gra robi wrażenie :)

  3. brocha 13 listopada, 2009 at 23:05 #

    jako nowy posiadacz ps3 (pierwsza konsola w życiu) i totalna lama w killzone2 dodam cię do znajomych :)

Dodaj komentarz