Menu serwera

Podcast 013 – Pawełek

Oj odessało mnie ostatnio od komputera i bloga. Mam przedurlopową masakrę w pracy, dosyć bogate życie popracowe i kupę odciągaczy, które skutecznie przeszkadzają w porządnym aktualizowaniu strony (o innych zajęciach że już nie wspomnę). Przepraszam ogromnie ale też przy okazji nadrabiam wiadomością chyba najlepszą z możliwych.

Oto bowiem Ani i Brzozie urodził się SYN! Malutki Pawełek przyszedł na świat dnia 15-go lipca roku pańskiego 2009, w kłębie miało toto prawie 60 centymetrów a na filmiku widać, że długie toto, z nogami niczym ten łoś i cięgiem ziewa. A jak nie ziewa, to język wystawia. Jednym słowem – słodkość sama i chrupanie :).

Nie chcę nic mówić ale oto moja rodzina wykazuje się głęboko patriotycznym podejściem do tematu. Nasze dzieciaki przynajmniej zapracują na nasz ZUS. A co TY zrobiłeś dla ojczyzny? :)

EDIT: No tak, zapomniałem – foteczka mojego brackiego męczącego swoją nową zabawkę… eee… znaczy swojego malutkiego synka :)

Pawełek i Brzoza (facet i bestia)

Pawełek i Brzoza (facet i bestia)

A ja tylko przypominam, że podcasty można wciągać z naszej stronki także przez RSS wydzielonymi do tego celu kanałami:
CoSTa’s Family Page – podcast
CoSTa’s Family Page – w iTunes Store
CoSTa’s Family Page – zasubskrybuj w Miro

,

2 Responses to Podcast 013 – Pawełek

  1. Zacol 20 lipca, 2009 at 23:31 #

    Jeżeli każde zaniedbanie bloga będziesz nadrabiał takimi dobrymi wiadomościami, to kolejnej notki nie będę oczekiwał zbyt szybko ;) Gratulacje dla brata.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Urlop czas zacząć! | CoSTa's Family Page - 31 lipca, 2009

    […] z rana ładujemy się do Warszawy (gdzie nawiedzimy Anię, Alinkę, Brzozę i ich świeży nabytek, czyli Pawełka) bo późnym wieczorem łapiemy samolot wprost do Aten. Ateny są o […]

Dodaj komentarz