Menu serwera

Gra iPhone – Samurai: Way of the Warrior

Samurai: Way of the Warrior [AppStore] to świetny slasher, który łączy prostotę rozgrywki (acz system kombosów wymaga sporej precyzji i daje całości głębię odpowienią) z doskonałą grafiką (na myśl od razu przychodzi mi Okami) i świetną muzyką. Do tego dochodzi całkiem sympatyczna fabuła przedstawiana w formie komiksu a to wszystko razem tworzy niezłą acz krwawą jak diabli gierkę.

Obejrzyj screeny

Czy warto? Przez najbliższy tydzień gra będzie w promocyjnej cenie 0,79 ojro a za tę cenę po prostu TRZEBA tę grę kupić i samemu zobaczyć, jak krwawa może być moc palca :). Jedyne, czego mi teraz brakuje w tej grze najbardziej to jakiejś areny, na której mógłbym masterować kombosy. Bo te trzeba umieć wykonać, wejść w odpowiednie tempo a po skończonym kombo zawsze miło zobaczyć przeciętego na pół przeciwnika i zachlapany posoką prawie cały ekran :). Gra się jak na razie świetnie po prostu. Polecam! Poniższy filmik chyba wszystko tłumaczy…

, , ,

3 Responses to Gra iPhone – Samurai: Way of the Warrior

 1. tadeusz 19 września, 2009 at 23:24 #

  Pozostając w samurajskim klimacie – znasz Afro Samuraja (seria odcinków + film pełnometrażowy; chyba nawet jakieś gierki)? Garść możliwych początkowych wątpliwości jest nieuzasadniona wobec imo naprawdę wysokiego poziomu tej produkcji.

 2. btd 20 września, 2009 at 12:49 #

  Wypasiona gierka :-) dzieki za info

 3. CoSTa 20 września, 2009 at 21:32 #

  @Tadeusz
  Znam tylko gierkę o której dosyć podzielone opinie czytałem. Kurczę, filmy zdecydowanie muszę nadrobić.

  @btd
  Na zdrowie :). Idę zaraz ciachać dalej…

Dodaj komentarz