Menu serwera

INEA, proszę, litości!

Witam

W związku z ogromną ilością spamu, jaki przychodzi na moje konto pocztowe costa@icpnet.pl i w związku z ciągnącym się już od lat Państwa zupełnym ignorowaniu próśb użytkowników o wprowadzenie jakiegoś systemu antyspamowego (i nie mówię tu o Państwa rozwiązaniu, w którym mam – to chyba jakieś kpiny – ręcznie wpisywać sobie blokowane adresy), proszę o zmianę adresu kontaktowego na adres costa.msm@gmail.com

Ponad 700 spamowych wiadomości przez dwa tygodnie. No litości, takie rzeczy każdy provider wycina na swoich serwerach a nie serwuje swojemu klientowi rozwiązanie „se usuń sam”. Z całym szacunkiem ale zacznę naliczać Wam faktury za czas, jaki przeznaczam na przebieranie tego wszystkiego w poszukiwaniu wiadomości od providera. A czas mój jest cenny. Szczególnie ten wolny, który marnuję z powodu Państwa niekompetencji.

Pozdrawiam
Kostas Brzeziński

Przed chwilą wysłałem do INEI. Wiecie jak wygląda filtrowanie spamu u poznańskiego praktycznie monopolisty internetowego? Masz okienko i tam sobie wpisuj blokowane adresy. Ja nie wiem, czy ktoś mi w ten sposób pluje w twarz czy może uważa, że jestem takim idiotą, że będę podobne traktowanie tolerował. O ile sam net śmiga w tej firmie nieźle, o tyle obsługa klienta miejscami przypomina zeszłą epokę.

,

7 Responses to INEA, proszę, litości!

 1. byte 12 września, 2009 at 12:40 #

  #parser IKEA. Idę się napić.

 2. Lorek 12 września, 2009 at 12:44 #

  Mój sposób na INEĘ to podpięcie ich konta pod gmail i w ten magiczny sposób cały spam znika;)
  a co do samego internetu to mógłby w końcu trochę stanieć ;)

 3. miner 12 września, 2009 at 12:56 #

  W związku z niedzialajacym wskaźnikiem „wieku” wpisów proszę o jego naprawę :) To nie może być tak ze wpis ponad moim na iPhone pokazuje „Lorek 14499 days ago”.

 4. CoSTa 12 września, 2009 at 14:12 #

  byte
  Może już lepiej nie? :)

  Lorek
  Ale nie o to chodzi, by kto inny odwalał robotę za Ineę. Sam fakt kompletnego olania pod tym względem swoich klientów mnie po prostu drażni. Sprawa wlecze się od lat i najwidoczniej tak jest Inei dobrze. Szkoda, że kosztem klientów.

  miner
  Jakiś błąd w skórce iphonowej. Muszę ją w końcu uaktualnić :)

 5. Stemer 12 września, 2009 at 17:28 #

  Costa, lamusie ;)
  1. http://eboa.inea.pl
  2. eBOA -> Moje dane kontaktowe -> Adres e-mail
  3. Podaj adres e-mail…
  4. Potwierdź go…

 6. qg 12 października, 2009 at 11:10 #

  Już myślałem że tylko ja mam problem ze spamem na icpnet.pl. Ostatnio już jest tragedia, przez 3 dni przyszło 180 spamu. Od jakiegoś czasu nie podaję już nikomu tego adresu i planuję wyrzucić go z Outlooka i przestać sprawdzać.. Ale może faktycznie podpiąć pod gmail…

 7. kid 13 grudnia, 2009 at 13:40 #

  wiem że nie na temat, ale się człowieku dorobiłeś!

  http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,7359251,Costa_przejmie_Coffeeheaven_w_Polsce.html

  =]

Dodaj komentarz