Menu serwera

Już niebawem Magnatune na iPhone

Oooo, jakie miłe wiadomości. Wpadłem dziś na stronę wytwórni Magnatune, przeskoczyłem na ichniego bloga i trafiłem na wpis Johna o statusie przygotowywanej od jakiegoś czasu aplikacji na iPhone. App już jest, trafił w żarna jabłkowej machiny do odrzucania wszystkiego, co wartościowe i kto wie, może za jakiś czas w końcu się pojawi w AppStore.

App pozwala robić to wszystko, co można było do tej pory czynić przez net, czyli odsłuchiwać muzykę za free. Widzę, że rzecz ma jedno fajne feature, którego mi mocno brak w większości onlinowych playerów – umożliwia wznowienie słuchania utworu, który wziął i się był przerwał np. nadchodzącym połączeniem telefonicznym. Słodkie. Bardzo bym chciał, by można było tracki ściągać do iPhone do późniejszego wysłuchania. To byłaby bomba – w domku wypełniasz sobie sprzęt muzą i słuchasz ze spokojem śmigając na rowerku czy tocząc się w autobusie.

Z ewentualnych problemów – nie widzę nigdzie na zamieszczonych na blogu screenach możliwości wyszukiwania. Nooo, to byłoby spore niedopatrzenie i mam nadzieję, że jakoś katalog Magnatune da się przeszukiwać. Poniżej jeden ze screeników. Po resztę odsyłam do linkowanego wpisu.

Magnatune iPhone app

Magnatune iPhone app

Wcześniejsze wpisy związane z Magnatune

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz