Menu serwera

iPhone gry – Soosiz i Meteor Blitz

Szybciutko bo niestety ale Gucio daje nam dziś popalić a i zmęczenie nieprzespanymi nockami daje w kość. W każdym bądź razie – wpadły mi dwie gierki na iPhone, o których mogę powiedzieć tylko jedno:

NARESZCIE! Nareszcie solidna strzelanina na tę platformę i platformówka, która wkręciła mnie bez reszty!

Soosiz to świetnie zrobiona i pomyślana mieszanka platformówki z grą logiczną, którą trzeba zobaczyć by przekonać się, jak dobrą ten tytuł i głęboką oferuję rozgrywkę. Twórcy doskonale widać poznali uroki iPhone jako platformy, na której sterowanie zazwyczaj bywa piętą achillesową nawet najlepszych tytułów i uprościli je maksymalnie, pozwalając skupić się na rozgrywce a nie na walce z wirtualnymi przyciskami. Efekt jest świetny – gra się „od kopa” a intuicyjność i dokładność sterowania powinna być przykładem dla innych twórców platformówek. Świetny, maksymalnie grywalny tytuł dający kupę radości. A must have. W ten weekend taniej więc tym bardziej opłaca się tę grę kupić. Kup grę [AppStore]. Poniżej wideo promocyjne od dewelopera.

Meteor Blitz to – najkrócej rzecz ujmując – port gry Stardust HD na iPhone. Bronie praktycznie identyczne ale cała reszta skrojona już pod specyfikę platformy i jej możliwości. Świetnie sprawuje się sterowanie, które pozwala na pełną kontrolę naszego stateczku i robi to naprawdę dobrze. Gra ma naprawdę niezłą grafikę, niezgorsze dźwięki i cale TONY grywalności plus przemiły feature rzadko występujący w grach na iPhone – wyjście z aplikacji nie powoduje utraty poczynionego progresu. Gra zapisuje dokładny stan, w jakim ja opuściliśmy i po wznowieniu rozgrywki trafiamy dokładnie w ten sam moment, w którym ją przerwaliśmy. Świetne! Polecam grę z całego serducha bo od czasu Alive4Ever nie bawiłem się tak dobrze w żadnej strzelaninie. Rewelacyjny tytuł i dziś także w promocyjnej cenie raptem 0,79 ojro. Brać w ciemno! Kup grę [AppStore]. Poniżej filmik od dewelopera pokazujący nieco rozgrywkę.

,

4 Responses to iPhone gry – Soosiz i Meteor Blitz

 1. matipl 10 października, 2009 at 21:50 #

  Chyba jakąś prowizję powinieneś brać od autorów aplikacji na iPhone ;) tyle reklamy…
  Ale na Soosiz to chyba i ja się skuszę…

 2. CoSTa 11 października, 2009 at 07:15 #

  Matipl
  Reklama? Prowizja? Oj nieeee, papa CoSTa ma swoje zasady i jeśli kiedyś (oby! :)) zdarzy mu się dostać coś od twórcy do potestowania i opisania – będzie o tym wyraźne info.

  Lubię bardzo iPhone jako platformę do grania (choć ma bardzo wiele wad) i tak sobie kombinuję, że warto bu ludzie o dobrych tytułach na nią wiedzieli. Działam z premedytacją oczywiście bo im więcej dobrych rzeczy deweloperzy sprzedadzą, tym więcej i jeszcze lepszych pojawi się w przyszłości. A o to bardzo mi chodzi :)

 3. matipl 11 października, 2009 at 12:03 #

  @CoSTa: mówiłem o całkowicie darmowej reklamie jaką fundujesz tym producentom ;) Nie w kontekście, że wpisy sponsorowane…
  Szkoda, że nie da się zrobić statów, ile osób nakłoniłeś do kupna tych samych programów, które Ty lubisz :D

  • CoSTa 11 października, 2009 at 21:45 #

   Jasne, rozumiem o co Ci chodzi :)

   Jeśli choć jedna osoba kupiła za moją namową grę, która mi się podoba to mission accomplished – zyskuje na tym kupujący, bo ma fajną grę, deweloper bo ma kilka dolców więcej, ja bo być może te kilka dolców deweloper przeznaczy na następny projekt a ja będę miał w co grać :). No i o to mi chodzi! To nie tam żadna reklama tylko najzwyczajniejsze, najniższych lotów dbanie o swoje :)

Dodaj komentarz