Menu serwera

Brzoza struga sobie domek :)

Co może urodzić się z programu za 50-60 złociszy i braku wolnego czasu? Oczywiście! Projektowe Założenia Domku Mojego Brackiego i Rodzinki Jego :)

Brzydkie to jak kupa ale sam domek zapowiada się całkiem fajowo. To, co poniżej widać, to brzozowe wypociny w temacie jego przyszłej jaskini. Działeczkę nabytą pod to coś już widziałem i powiem Wam, że raczej wszystko się zmieści i jeszcze nieco miejsca zostanie. Zaś co do samego domku to ten wpis by nie powstał, bo Brzoza nudząc się by sobie domeczku nie wizualizował, bo miałby inne zajęcie – on by ten domek już sobie budował. Niestety poprzedni architekt dał mu kosza w dziwny i nieodpowiedzialny sposób i prace się odwlekły przez to o jakieś pół roku jak nie dłużej. Aktualnie powstaje nowy projekt architektoniczny a prace ruszą pewnie w przyszłym roku od kopa. Założenia są takie właśnie, jak w projekcie – będzie basenik, będzie solidny salon, będzie to wszystko, co być musi. W tym specjalny gabinecik, zamykany na wszelkie szyfrowe klucze świata, odpowiednio wygłuszony i w ogóle tip top zrobiony. Po co? No jak to! Przecież gdzieś trzeba barykadę wznieść, od dzieciaków się odgrodzić i w spokoju na konsoli pizgać, kolejkę elektryczną rozłożyć i wszystkie te gry planszowe trzymać. Plan jest bowiem taki, że Brzoza wreszcie da sobie siana z prezesowaniem i jak już interes rozkręci się do ładnych obrotów, to robić na niego będzie jakiś menedżer. Albo dwóch. Interes już się całkiem nieźle kręci ale wciąż wymaga nieustannego pańskiego oka. Przy większej skali oko pańskie będzie zaglądało raz na jakiś czas a wtedy będą trawę malowali na tę okoliczność (tak jak to się dzieje w firmie, w której aktualnie robię :)).

Brzozik, nie trzymam nawet kciuków bo znam Cię za dobrze sukinkocie. Se coś zaplanujesz, to to zrealizujesz. Kwestia tylko czasu. Powiem tak: nie masz go zbyt wiele – za dwa lata wpadamy do Was na Gwiazdkę i ma być wszystko tip top a wieczorne obżarstwo chcę wypocić w saunie, z której chlupnąć chcę od razu do basenu. Więc do dzieła młody i ognia! :)

BARDZO poglądowy projekcik domku Brzozików

BARDZO poglądowy projekcik domku Brzozików

, ,

10 Responses to Brzoza struga sobie domek :)

 1. matipl 4 listopada, 2009 at 13:50 #

  Pamiętam jak w liceum bawiłem się w Arconie z płytki od PC World. Takie twórcze marzenia ;)
  Co nie zmienia faktu, że taki dobrany projekt pod klienta jest ciut droższy niż katalogowy…ale widać Brackiego stać ;)

  • CoSTa 4 listopada, 2009 at 17:30 #

   Firma kula się coraz lepiej a będzie pewnie jeszcze lepiej, więc dobrze wróżę inwestycji :)

 2. dbhb 4 listopada, 2009 at 15:04 #

  jak se zaplanuje to zrobi?

  no to niezly kozak bo imho w 2 lata to musialby chyba polowe mafii wykosic zeby na ten dom zarobic

  legalnie sie nie da

  • CoSTa 4 listopada, 2009 at 17:36 #

   Mistrzu, nie mierz innych swoją miarą bo możesz na tym wyjść (i wychodzisz) powiedzmy dyplomatycznie – niezbyt mądrze. Ty musiałbyś ukraść, ktoś inny na swoje ciężko zapracuje.

   Uwierz wbrew temu, co mówią na podwórku i w rodzinnym domu, że w tym kraju ktoś inteligentny, mający pomysł i ciężko pracujący potrafi zrobić pieniądze nie kradnąc.

 3. brzoza 4 listopada, 2009 at 17:34 #

  Programik oczywiscie nie umywa się do prawdziwych, ale to przecież zabawka, a najważniejsze, że mogę szybko różne zmiany wprowadzać i z grubsza, z pewną dozą wyobraźni zobaczyć jak to będzie wyglądało.

  A walka trwa z projektem – ale to już sam finisz. Mam fajnych architektów – nieźle się sprawiają, więc liczę, że uda się uzyskać stosowne pozwolenia i wejdę z robotami na wiosnę.

  Co do legalności zarobków to tak się składa, że mam własną firemkę – jest wystarczająco duża aby się udało legalnie zarobić. Zgadzam sie z Tobą, że z etatu miałbym problem to sfinansować. Ale na szczęście/nieszczęście nie jestem już na etacie:D

  Całą rodzinną i znajomą ferajnę już teraz zapraszam na pobyty wypoczynkowe. O żadne koszty, ani wydatki się nie martwcie. Opłaty będą na każdą kieszeń ;)

  • CoSTa 4 listopada, 2009 at 17:37 #

   O, będą wejściówki jak w ZOO. Ciekawe tylko, co będziemy oglądać ;)

 4. ciotka's eleni 6 listopada, 2009 at 12:40 #

  -czy ty sugerujesz Kostuniu ze brak nam inteligencji, pomyslow i pracowitosci?
  – Petruli, dziekujemy za zaproszenie, zamierzamy z niego skorzystac

  • CoSTa 9 listopada, 2009 at 17:31 #

   Ależ niczego takiego nie sugeruję ciotuniu. Tak mi się tylko kombinuje, że jeżeli czegoś nam brakuje, to talentu do przekucia tych wszystkich pomysłów, tej całej inteligencji i pracowitości w rzutko prowadzony biznesik :)

 5. Biter 6 listopada, 2009 at 18:13 #

  Całkiem konkretny zamysł, domek według własnego pomysłu to jest to! Troche jak zabawa w simsy tylko lepsza grafika ;)

  • CoSTa 9 listopada, 2009 at 17:32 #

   Ciekawe, czy będzie się bawił w zamurowywanie lub zabieranie drabinek z basenu :)

Dodaj komentarz