Menu serwera

TimeLog touch do wzięcia za free

Końcówka tygodnia była bardzo pracowita a weekend – zwyczajowo od czasu przyjścia na świat Gutka – jakiś taki rozpieprzony i nie zobowiązujący do wzięcia się do roboty. Legły w gruzach wszystkie moje weekendowe plany a mnie coraz bardziej się wydaje, że aby coś do Mojego jabłuszka popisać lub cokolwiek na blogu zrobić, mus będzie wstawać o jakiejś czwartej nad ranem czy coś koło tego :/. Zaeksperymentujemy, zobaczymy, sprawdzimy na własnej skórze i jakości gałek ocznych swoich…

Ad rem. Jakiś czas temu pisałem o doskonałym programie do timetrackingu (z naszego będzie to pewnie „do śledzenia czasu”), który to program zwie się TimeLog. Używam tego softu namiętnie a im dłużej używam, tym bardziej przekonuję się, że dobrą decyzję podjąłem – program potrafi wiele a generowane przezeń zestawienia miesięczne czasu poświęconego na różne projekty bardzo ułatwia mojej księgowości ściąganie należności z klientów firmy, w której robię.

Od pewnego czasu w AppStore znajduje się mobilna wersja tego softu, która posiada sporo ciekawych i ułatwiających życie ficzerów kolesiom robiącym kilka projektów na raz, rozliczających się z czasu pracy poświęconego na poszczególne projekty i ogólnie prowadzących tego typu zestawienia na przeróżne potrzeby. Aplikacja jest bardzo fajna (choć kilka ulepszeń bym tam wprowadził, o czym pewnie w mailu do twórcy programu napiszę, co warto robić bo twórca bardzo dba o swój produkt, systematycznie go aktualizuje i wprowadza żądane funkcje). TimeLog touch pozwala na bardzo wiele a najlepiej przekonać się o tym oglądając filmik instruktażowy zamieszczony na stronie programu, który pokaże jak definiuje się projekty, jak w prosty sposób zarządza się czasem i jak łatwo (choć nie w wymarzony sposób) można te dane eksportować do różnych formatów. Program jest niedrogi a ja mam dwa kody do zreedeemowania w hamerykańskim AppStore, które pozwolą wziąć sobie pełną wersję softu. Mam nadzieję, że jeszcze działają – niestety dostałem je przed weekendem a w sobotę i niedzielę po prostu nie miałem dość czasu i sił, by tę notkę sporządzić.

Tak więc jeśli ktoś chciałby się przekonać, czy ten program mu leży – proszę o komentarz a zaraz kod podeślę. Decyduje kolejność komentarzy. W razie jakichś pytań odnośnie programu w wersji desktopowej – służę uprzejmie. Wersję mobilną użyłem do tej pory kilka razy i jest chyba na tyle oczywista w obsłudze, że tu żadnych problemów być nie powinno.

TimeLog touch - eksport

TimeLog touch - eksport

, ,

4 Responses to TimeLog touch do wzięcia za free

 1. btd 16 listopada, 2009 at 09:07 #

  No to poprosze. zobaczymy jak przyda sie u mnie w pracy :)

 2. kypq 16 listopada, 2009 at 09:42 #

  Bardzo bym poprosił – w końcu czasu coraz mniej.

 3. SebaSonido 16 listopada, 2009 at 13:40 #

  Chętnie przetestuję ;)

  • CoSTa 17 listopada, 2009 at 09:37 #

   Sorry Seba – tylko dwa kody miałem.

Dodaj komentarz