Menu serwera

Moje Jabłuszko 2010/01

Moje jabłuszko 2010/01

Moje jabłuszko 2010/01

No i pokazał się nowy numer Mojego jabłuszka. Wychodzi na to, że urodzinowy. Sto lat życzę! Cierpliwości i wyrozumiałości (tych Ci nie brakuje ale na zapas życzę :)) także, drogi Dominiku. Świetną cała redakcja czyni robotę i za to słowa uznania.

W tym numerze dwa moje teksty i obydwa o grach. Recka Uncharted 2 na PS3 oraz pierwsza część zbiorczej recenzji kilku gierek, w które szczególnie spodobało mi się pogrywanie w minionym roku na iPhone. W następnym numerze wrzucę część kolejną – sporo tekstu wychodzi i nie miało sensu puszczać całości w jednym numerze. Zanudziłbym już chyba na śmierć :). Tak z ciekawości – ktoś to w ogóle czyta? Anyway, mam nadzieję, że recki i krótkie opisy gierek komuś się przydadzą. Z komunikatu „prasowego” o nowym numerze:

1 stycznia to szczególna data dla całej redakcji MJ. Mijają właśnie dwa lata, odkąd wydajemy dla Was magazyn Moje Jabłuszko.

Mamy nadzieję, że czytanie go sprawia Wam taką samą radość, jak nam jego tworzenie.

Styczniowy numer MJ poświęcony jest wszelkim sposobom katalogowania. Oprócz tego przeczytacie m.in. o kamerkach Flip, programie TidyUP oraz możliwościach wykorzystania iPhone’a na siłowni. Macuser w styczniu gra w Uncharted2 na PS3 oraz Tenchu Z na Xbox360.

Noworocznym gościem MJ jest Cezary Pazura – aktor, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Styczeń to miesiąc konkursów na stronie www Mojego Jabłuszka – macie jeszcze możliwość wzięcia w nich udziału. W magazynie też będą atrakcje – do wygrania jest bambusowa podstawka pod komputer Macally Ecofan, książka, która pomoże Wam w zgłębianiu tajników Photoshopa, ufundowana przez wydawnictwo Helion oraz najnowsza książka wydawnictwa Znak, której patronuje MJ – “Być jak Steve Jobs“..

Mamy dla Was również urodzinowe prezenty: pełna wersja programu do katalogowania płyt DiskCatalogMaker oraz na deser e-book “Jabłkowa kuchnia” – zbiór najlepszych przepisów kucharskich, opublikowanych na łamach magazynu MJ.

Zapraszam do lektury oraz komentowania tego co przeczytacie na naszym forum oraz na stronie WWW.

Zapraszam więc do lektury i takie drobne info może jeszcze dorzucę, że kupić książkę „Być jak Steve Jobs” można z aż 30% rabatem! Ponoć rzecz fajna, ostatnio Bartek Skowronek książkę opisał na swoim blogu i tamże odsyłam po kilka słów komentarza do niej. Hmmm… W sumie Bartek rozkręcił całe ideolo ale taki ma styl i jest to styl niezaprzeczalnie jedyny w swoim rodzaju.

10 Responses to Moje Jabłuszko 2010/01

 1. btd 25 stycznia, 2010 at 16:21 #

  „W sumie Bartek rozkręcił całe ideolo ale taki ma styl i jest to styl niezaprzeczalnie jedyny w swoim rodzaju.”

  Zacznij pracować w pr. Bardziej politycznie nie dało się napisać ;-)

  • CoSTa 25 stycznia, 2010 at 16:22 #

   Poniekąd w PR robię ;)
   Ostatnio chcą ze mnie marketoida zrobić. Nie dam się!

 2. Heidi 25 stycznia, 2010 at 16:40 #

  „Tak z ciekawości – ktoś to w ogóle czyta?”

  Na pewno dziewczyny z korekty i ja, więc grupę wiernych czytelników masz zapewnioną.

  • byte 25 stycznia, 2010 at 21:05 #

   Mua też czyta.

  • CoSTa 26 stycznia, 2010 at 09:48 #

   O, to mam grono czytelników. Małe ale własne. Super! To piszę dalej :)

 3. SpeX 25 stycznia, 2010 at 21:01 #

  A może jak linkujesz do Apple Store, to wykorzystać kody 2D. Łatwo można było przejść na stronę gry/programu dla Iphone jak się przegląda magazyn na większym ekranie?

  • CoSTa 26 stycznia, 2010 at 09:50 #

   Ja tam problemu nie widzę. Jeśli tylko Heidi nie będzie miał nic naprzeciwko to mogę się w robienie obrazków bawić.

 4. Heidi 26 stycznia, 2010 at 00:57 #

  SpeX, a masz temat kodów 2D na macu rozgryziony? Chętnie bym się czegoś więcej o tym dowiedział, więc proszę o kontakt mailowy.

  • SpeX 26 stycznia, 2010 at 03:29 #

   Nie, ale z tego co widziałem to iPhone świetnie radzi sobie z tą technologią. A jest to naprawdę przydatna forma przesyłania tekstu papier>komórka.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Tweets that mention Moje Jabłuszko 2010/01 | CoSTa's Family Page -- Topsy.com - 26 stycznia, 2010

  […] This post was mentioned on Twitter by CoSTa, 10przykazan.com. 10przykazan.com said: Moje Jabłuszko 2010/01 [CoSTa's Family Page] http://bit.ly/6Adqsg […]

Dodaj komentarz