Menu serwera

Prezenty przyjechały! :)

Whoa! Dostaliśmy dziś prezenty! Nie ma to jak podchoinkowa niespodzianka w styczniu :)

Ale zacznijmy od początku. Od jakiegoś czasu utarła się w naszej rodzinie tradycja, zgodnie z którą tych, którzy nie mogli przybyć na wspólną wigilię i odebrać swojego przydziału giftów, należy obdarować zdalnie za pomocą sutej paczki. Zgodnie z ową tradycją rodzinka brata mego Brzozy dostała nieco po Świętach skromne conieco od nas a dziś… Dziś w końcu dotarła do nas paczka od Brzozików. Taaak, to jedna z najdłużej podróżujących paczek wszechczasów zważywszy na to, że wysłana została przed Świętami :)

Co też takiego Brzoziki nam przysłały? Ha! Te stwory mają jednak łeb na karku! Mister Gucio otrzymał furę ciuchów, wypasioną grzechotkę z alufelgami, szyberdachem i miejscem na zimny łokieć. Wszystko to praktyczne i solidnie rzeczowe. Ale najbardziej chyba rozbroił nas prezent dla da Majka. Otóż da Majek dostał książkę (wydrukowaną i oprawioną jak trzeba), której pierwsze zdanie brzmi: „Dawno, dawno temu w stolicy pewnego królestwa Poznań, żył król ze swoją piękną córką, księżniczką Mają, którą sam wychowywał”. YYYYES! Dokładnie – da Majek ma książeczkę ze sobą w roli głównej, w której z resztą występuje też z tego co zauważyłem i Gucio jako młody książę. How cool is that? :)

Dropha dostała cudnej urody szal, którym owija sobie to i owo (a ma co owijać) a niżej podpisany dostał coś, o czym myślał już od dawna i dawno już chciał sobie kupić ale jakoś nigdy nie było mu po drodze. Dostałem ultrawyczesane i pięknie chińskie urządzenie będące lodówką. Małą, mieszczącą akurat puszeczkę piwa, śmigającą na USB – lodóweczką. Oszalałem jednak odkrywając drugi tryb działania urządzonka, w którym stanowi ono podgrzewacz i w końcu ziści się moje marzenie o ciepłej, niestygnącej kawie w biurze :). Brzoza! Trafiłeś w dziesiątkę!

Dla całej rodziny przeznaczony jest kolejny prezent – mata do tańczenia wraz z adekwatną gierką na PS2. Mój niezbyt rozgarnięty brat kupił matę śmigającą pod PS3 i nie dającą znaku życia pod PS2 ale nic to – czuję teraz mus zakupu maty pod PS2 śmigającej a najlepiej dwóch, by Majka miała z kim brykać. Mamy przechlapane… Doropha zapowiada likwidację tkanki tłuszczowej (a jest co likwidować :)), ja zapowiadam uważne przyglądanie się z boku i pogrywanie po kryjomu by mi skaczącego brzucha nie było widać a da Majek zapowiada najazd koleżanek i zbiorową orgię tańców. Jako się rzekło – mamy przechlapane.

A więc nasz choinkowy loot powiódł się w tym roku znakomicie. Dzięki brat! Kupę radochy dziś nam Twoja rodzinka sprezentowała…

,

6 Responses to Prezenty przyjechały! :)

 1. Ania 8 stycznia, 2010 at 13:54 #

  Kostas, sprzedawca maty zapewnia że jest ona kompatybilna z grami z PS One, PS2 i PS3. Na PS3 nie ma stosownych gier do tańczenia więc powinno wszystko hulać na PS2. Jeśli nie działa na PS2 to musimy ją reklamować. Jeszcze telefonicznie wszytko uzgodnimy.
  Cieszymy się że prezenty się podobały :)

 2. doropha 8 stycznia, 2010 at 22:08 #

  Żadnych reklamacji nie będzie, z PS2 niestety nie hula ale jest git, coś się wymyśli, przyda się na PS3 bo gierka jakaś na pewno się pokaże a do PS2 sobie dokupimy matę – Costa już namierzył; prezenty sprawiły nam wielgachną frajdę, dzięki jeszcze raz:)

 3. szuman 9 stycznia, 2010 at 15:24 #

  a monitora nie kupił nikt? A to ci rodzinka do zdjęć :)

  • CoSTa 10 stycznia, 2010 at 22:44 #

   Ano – nikt nie kupił. Ale akcja zbierania kasy działa! Już pewnie całkiem niedługo wreszcie sobie poobrabiam fotki jak trzeba :)

 4. SpeX 10 stycznia, 2010 at 22:41 #

  Tz masz PS2 i PS3 w domu?

  • CoSTa 10 stycznia, 2010 at 22:45 #

   Yep. A nieco zakopanego jeszcze Atari Jaguara i PSX. Jest na czym i w co grac, oj jest…

Dodaj komentarz