Menu serwera

Muzycznie: Cosmicleaf – Out Loud

Nie mam bladego pojęcia, czy w naszym kraju w ogóle organizowane są imprezy z ambientem czy innym psybientem w tle. Zakładam, że są bo nie chce mi się wierzyć, że w trzydziestoparomilionowym kraju nie ma chętnych na taki rodzaj muzyki. Ale jeśli nie ma, to chyba czas pogadać z nobient.pl, by coś w ten deseń zrobić a kto wie, może udałoby się kogoś zaprosić do naszego kraiku nad Wisłą.

Co to jest to poniżej? Najkrócej: dokumentalny film z imprezy, jaką zorganizowało greckie wydawnictwo Cosmicleaf Records (hi, Nick! :)) dla uczczenia siebie, swoich twórców i oczywiście swoich fanów. Świetna rzecz i miłośnikom pysbientu polecam bardzo. A na Facebooku znajdziecie kilka fotek z tej imprezy. Man, chcę na coś takiego ruszyć i u nas…

, ,

2 Responses to Muzycznie: Cosmicleaf – Out Loud

  1. Marcin W 14 marca, 2010 at 23:36 #

    Chyba robią takie imprezy. Co prawda to nie do końca mój klimat, ale mam znajomą która często jeździ na różne takie eventy. Rozbijają jakąś scenę gdzieś na polu, stawiają sound-system, dekoracje, światła, czekają na zmrok, faszerują się grzybkami czy innym LSD i dają się ponieść :)

    Cóż, nigdy nie byłem na takiej imprezie a choć raz spróbować musowo.

    • CoSTa 15 marca, 2010 at 10:23 #

      Otóż to – lekko się nafaszerować, włączyć te psybientowe przyjemności i jazdaaa… Cholera, muszę się rozejrzeć za czymś takim w Poznaniu.

Dodaj komentarz