Menu serwera

OK, now what?

Modo
Uploaded with plasq’s Skitch!

Firma wyśle mnie na szkolenie, szkolący mnie ładnie wytresuje i w ogóle mam nadzieję, że coś z tego zrozumiem. Bo jak na razie tak patrzę, tak klikam i w sumie fajnie się bawię ale gdy widzę coś wyglądającego jak skrzyżowanie mokrego snu projektanta sygnalizacji świetlnej z interfejsem rodem ze Star Treka, to mnie lekko ciarki przechodzą.

Ano, zaczynam rozwijać się na nowych terytoriach – będę dziergał 3D. Nie, nie będę robił od razu hentajów w tri di ale modelowania cycków bardzo chciałbym się nauczyć. Tak żeby mieć czym na chleb zarobić, jak mnie już z tej firmy wywalą. Póki co zaopatrzyłem się na nadchodzący wyjazd rodzinny w zestaw filmów instruktażowych i będę je sobie wciągał w Stalowej Woli, gdzie wywozi mnie żona. A filmiki są całkiem fajowe tylko nie za bardzo wiem od którego zacząć: „Avatar, Your Own 3D In Your Own Flat TV”, „Beowulf – How To Render Angelina Jolie In Cool Poses” czy może „3D Anal Adventure Of 'The Fast And Furious’ Lisa”. Skłaniam się ku temu ostatniemu ale pokazywane tam techniki są cholera Mroczne i nieco Przerażające a co za tym idzie, może nieco zbyt Dogłębne i jak dla mnie zbyt Zaawansowane. W sumie wielbicielem kształtów… eee… talentów chciałem rzec pani Angeliny wielkim jestem, to może coś z tego sobie zapodam? Ale z drugiej strony Avatara jeszcze nie widziałem i może se go szybko sam trzasnę i nieco fabuły dodam?

Widzicie? Całe spektrum nowych możliwości przede mną. I materiału dydaktycznego takoż :)

EDIT: A bo zapomniałem dopisać – program Modo się nazywa.

,

2 Responses to OK, now what?

  1. Biter 28 marca, 2010 at 17:51 #

    Modo fajny jest, z tego co się nim bawiłem (krótko bardzo) to bardzo intuicyjny i szybki. Jak ci się znudzi to na Blendera też sobie spojrzyj (darmowy w końcu a to zaleta wielka), ostatnie wersje mocną ewolucje przeszły przez co stał się całkiem niezłym kombajnem.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Tweets that mention OK, now what? | CoSTa's Family Page -- Topsy.com - 27 marca, 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by CoSTa, 10przykazan.com. 10przykazan.com said: OK, now what? [CoSTa's Family Page] http://bit.ly/admXrk […]

Dodaj komentarz