Menu serwera

Trzydziestopięciolecie Tromy!

Umrzeć nie zobaczywszy chociaż jednego filmu od Tromy to jak nie posadzić, drzewa, nie zbudować domu i nie spłodzić syna – można ale nie o to w życiu chodzi. Troma od 35 lat krzewi swoją, mocno alternatywną wizję „kultury” alternatywnej, za co tej wytwórni tysiące ludzi na całym świecie są wdzięczne pod niebiosa. Od 35 lat Troma udowadnia, że można stworzyć coś tak złego, że aż rewelacyjnego i miejscami wręcz kultowego. A przy okazji hermetycznego na tyle, że żadna krytyka tego nie ruszy. Sto lat tromiarze! Są na świecie ludzie normalni, którzy wasz zapał doceniają :).

Poniżej filmik od G4TV z krótką relacją z obchodów. Być tam na sali, żreć popcorn, rozkręcić jakiegoś drinking gejma i bawić się przy filmach Tromy… Cóż, pozostaje tylko gapienie się przez okno na spleenem zalewający deszcz i nadzieja, że wieczorkiem żona da się namówić na jakiś spermowo-splatterowy horror od najlepszej z wytwórni :). A tak swoją drogą – Wasze ulubione tytuły od Tromy to?

, ,

3 Responses to Trzydziestopięciolecie Tromy!

 1. macmerkur 19 maja, 2010 at 10:39 #

  no cóż
  Toxic Avenger to absolutny klasyk wytwórni. Z mniej znanych tytułów położył mnie „Surfujący Naziści Muszą Zginąć” :]

 2. Biter 20 maja, 2010 at 12:01 #

  Wszelkie nisze są cool, także nisza filmowa, z zrobic cos tak złego żeby było dobre to trzeba sie naprawdę mocno postarać ;) Nie kojarze zbytnio tytułów, ale pamietam że Toxic Avenger był niezłym badziewiem (na plus oczywiscie) ;)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Tweets that mention Trzydziestopięciolecie Tromy! | CoSTa's Family Page -- Topsy.com - 19 maja, 2010

  […] This post was mentioned on Twitter by CoSTa. CoSTa said: Blogowpis: trzydziestopięciolecie Troma Entertainment! http://bit.ly/cruYkg #film #zabawne […]

Dodaj komentarz