Menu serwera

Tak, to już siedem lat!

Spóźniony bardzo wpis ale były tego przyczyny – impreza plus day after i takie tam inne. Fakt jednak pozostanie faktem: w sobotę naszej córce stuknęło… SIEDEM LAT!

Siódme urodziny

Siódme urodziny


Tak, tak… Czas leci a da Majek daje nam rodochy (i nieco zdrowotnych zmartwień też ale co tam, to się przezwycięży) już od siedmiu lat. Przez te siedem lat córka wyrosła nam na pannicę co się zowie, pyskatą acz nie nadmiernie, żywą acz nie za bardzo i niestety niezbyt łobuzującą. Kochana jest strasznie a najbardziej lubię sobie z nią chichrać i przekomarzać się w nieskończoność – bardzo to wdzięczny partner do dogadywania sobie nawzajem :).

Majusiu, życzenia już ci składaliśmy ale życzyłbym Ci i tak dzień w dzień i tak do końca świata: bądź taka, jaka jesteś teraz bo jesteś najukochańszym stworem na świecie. Rozwijaj się tak, jak się do tej pory rozwijasz bo staniesz się z czasem najwspanialszą kobietą na świecie a nas duma będzie rozpierała tak samo, jak rozpiera nas dziś. To szczęście mieć takiego szkraba i samolubnie życzyłbym i sobie, i Tobie, by wiele się przez nadchodzące lata w tej materii nie zmieniło.

Imprezka się odbyła, wpadło sporo babińca z obstawą czyli rodzicami, wszystko potrwało nieco tylko dłużej niż poimprezowe zmywanie naczyń więc chyba aż tak krótko nie było :). Zdjęć nie ma bo aparat nam jakiś czas temu strzelił a ostatnio miesiąc w miesiąc lądujemy pod kreską i chyba czas jakiś plan ratowania finansów rodzinnych wdrożyć, by zanabyć sobie jakieś urządzenie dokumentujące. Może Kornelka coś podeśle bo przytargała coś o dużym kalibrze, ciężkiego i z obiektywem solidnych rozmiarów. Widać nie tylko samce gotowe są sobie leczyć kompleksy rozmiarami. Wszystkim obecnym za przybycie dzięki i mam nadzieję, że biegunka pogrillowa szybko przeszła :).

, , ,

7 Responses to Tak, to już siedem lat!

 1. Tomek Wójcik 28 czerwca, 2010 at 09:48 #

  Wszystkiego najlepszego życzę córce a rodzicom gratuluję pociechy :).

 2. matipl 28 czerwca, 2010 at 11:56 #

  No proszę :) Gratuluję Majce bardzo!
  Czekam z niecierpliwością na nowy sprzęt, może wtedy rodzinne videocasty wrócą?

  • CoSTa 3 lipca, 2010 at 18:19 #

   Wrócą, wrócą. Tylko właśnie za bardzo nie ma czym nagrywać ale to się zmieni za jakiś czas :)

 3. zen 28 czerwca, 2010 at 14:36 #

  Nie będę używał wyrazów, ale o nas zapomniałeś :/

  • Ender 30 czerwca, 2010 at 09:43 #

   Moze nie zapomnial…
   :P

   :)

  • CoSTa 3 lipca, 2010 at 18:19 #

   O żesz fak… Co mam powiedzieć Zen, zapomniałem straszliwie :/. Kajam się i nic już nawet nie klepię bo mi wstyd zwyczajnie :/

Trackbacks/Pingbacks

 1. Tweets that mention Tak, to już siedem lat! | CoSTa's Family Page -- Topsy.com - 28 czerwca, 2010

  […] This post was mentioned on Twitter by CoSTa, 10przykazan.com. 10przykazan.com said: Tak, to już siedem lat! [CoSTa's Family Page] http://bit.ly/9ix6Y9 […]

Dodaj komentarz