Menu serwera

W delegacji…

Zostawiłem dzieci, żonę, kota, dom, chudobę i co tam jeszcze. Za wzywającym rykiem szefa podążyłem niczym ten leming w kierunku zachodzącego słońca czyli na południe od Poznania i po pięciu godzinach w samochodzie wysiadłem w fajnym miejscu. Miejsce nazywa się Pałac Izbicko i wygląda tak:

Pałac Izbicko

Pałac Izbicko

Ładnie tu jak cholera, mają tu internet, który działa dziwnie ale mimo wszystko działa, mają tu dobrą wodę i całkiem zimną swobodnie lecącą z kranu (straszne gówno dają nam do picia w Poznaniu w porównaniu do tego, co dają tutaj), mają całkiem sympatyczne pokoiki a łazienki są czyste, schludne i w ogóle. Tak, robię frikową reklamę ale jeśli ktoś szuka w okolicach Strzelec Opolskich miejsca do przekimania, to całkiem niedaleko Strzelec znajdzie właśnie ten pałacyk. Może komuś się info przyda.

A tak poza tym to odkleili mnie od komputera i pogonili w delegację. Będziem słuchali kazania prezesa o tym, jak to w dwa miesiące mamy wdrożyć projekt, na który w normalnych firmach terminy oscylowałyby w okolicach roku. Będzie pewnie profilaktyczne opieprzanie, groźby i obietnice potu, krwi, łez i zapowiedź zawieszenia urlopów by z terminem się wyrobić. Ale Kronospan to nie jest normalna firma więc w sumie nie ma się co dziwić i trza wnioski urlopowe składać by z lata skorzystać :). Mój został złożony i czeka na rozpatrzenie. Jak się uda, to przede mną ponad tydzień intensywnego trenowania na obozie aikido. Trzy treningi dziennie powinny zrobić ze mnie nie lada połamańca, który gdy tylko się nieco podleczy, będzie w firmie wprowadzał normalność. Obmyśliłem bowiem sposób taki, że wysłanie szefowstwa na przymusowe L4 związane ze złamaniem karku powinno pozwolić wdrożyć procedury naprawcze. Taaak, ze mnie byłby prezes co się zowie :).

A więc jutro dowiem się, co mi zrzucą na głowę. Wiem tylko tyle, że będzie tego DUŻO. No nic, przynajmniej zwiedziłem jeden hotel więcej a to zawsze +1 do punktów doświadczenia.

,

2 Responses to W delegacji…

  1. Pakos 17 czerwca, 2010 at 19:36 #

    Dowiedziałeś się? :>

Trackbacks/Pingbacks

  1. Tweets that mention W delegacji… | CoSTa's Family Page -- Topsy.com - 17 czerwca, 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by CoSTa, 10przykazan.com. 10przykazan.com said: W delegacji… [CoSTa's Family Page] http://bit.ly/8XK22c […]

Dodaj komentarz