Menu serwera

Dentysta, halloweenowy sadysta!

Doktor Bart to facet, który nieodmiennie mnie rozwala. Czemu? A bo to jedyny mi znany dentysta, który potrafił Majkę przykuć do fotela, sprawdzić jej paszczę i zarazem nie odnieść żadnych obrażeń. A to dopiero początek jego zasług. Przede wszystkim jest naszym rodzinnym dentystą, do którego jednak ostatnio jakby mniej chadzamy z uwagi na guciowe zajęcie nam czasu wszelkiego. Nadrobimy Bart!

Jednak Bart ma dwie twarze. Prócz bycia dentystą, jest też pracoholikiem. I to takim, który w Halloween pracuje takoż. Ba! Dobra to według niego okazja na edukacyjne wzmocnienie społeczeństwa. Zapraszam więc na doktorowy wykład. Jak najbardziej w duchu Dziadów :)

Mam nieodparte wrażenie, że pod koniec jakieś łkanie się w dźwiękowym tle pojawia. W sumie niczego innego po Barcie się nie spodziewałem ale sądziłem, że to będzie główny motyw dźwiękowy całego nagrania :)

Strona doktora Barta

, ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Tweets that mention Dentysta, halloweenowy sadysta! | CoSTa's Family Page -- Topsy.com - 31 października, 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by CoSTa, 10przykazan.com. 10przykazan.com said: Dentysta, halloweenowy sadysta! [CoSTa's Family Page] http://bit.ly/bAnv1i […]

Dodaj komentarz