Menu serwera

„Osiem” brzmi całkiem dziarsko

Osiem lat temu moja lepsza połowa powiedziała mnie swoje sakramentalne „tak”, na co ja odparłem ze swadą i przytupem „ależ ofcoz kochanie moje jedyne, co tak będziemy się licytowali, przecież nie po to ściągnęliśmy ludzi z diabli wiedzą jak dalekich regionów Europy, nie po to najmowaliśmy ten niegrzeszący urodą hotelik w Stalowej Woli na kilkadziesiąt nienapitych paszcz, bym teraz miał odmawiać”.

No dobra, może nieco mniej w tym było swady ale wiecie mniej więcej o co loto: osiem lat temu żeśmy się formalnie sparowali.

W związku ze związkiem usilnie proszę niniejszym moją żonę, niejaką Dorophę, by kolejne latka mijały w klimacie zbliżonym do obecnego. Bo bardzo mi cholera dobrze i nie zmieniłbym ani chwilki z tych ośmiu lat. No dobra, może poza jedną: chciałbym móc być narodzinach Gucia co niestety nie było mi dane. Poza tym osiem latek śmignęło jak z bicza strzelił, nie wiedzieć kiedy pojawiły się w naszym życiu dwa niezapchane dzioby męczące jak tylko się da ale dające kupę frajdy oraz pojawiły się luksusowe nadmiary tkanki tłuszczowej oznaczające dobrobyt i zasiedziały tryb życia. Jednym słowem – sielanka.

My. Zaobrączkowani.

My. Zaobrączkowani.

Gdyby ktoś był ciekawy tego, jaka była Doropha te osiem lat temu to odpowiem: taka sama. Serio, nic a nic się nie zmieniła. Wciąż ta sama mieszanka niesamowitego uroku, jakiejś takiej dziecięcej naiwności, ogromnej witalności ale i zarazem dojrzałej kobiecości oraz gdzieś tam wewnątrz tkwiącej życiowej mądrości… Mógłbym tak pisać i pisać ale po co. To moja kobieta a to może oznaczać tylko jedno: to kobieta najlepsza z najlepszych pod tym naszym Słońcem :).

Trzym się mała. Mam nadzieję, że jakoś szybko się mną nie znudzisz i jeszcze co najmniej kilka takich rocznic sobie obejdziemy.

, ,

9 Responses to „Osiem” brzmi całkiem dziarsko

 1. btd 5 lutego, 2011 at 23:20 #

  No to wszystkiego najlepszego :)

 2. Pan Krzysztof 5 lutego, 2011 at 23:22 #

  Gratulacje, ciągle zakochany :)

 3. Paweł Tkaczyk 5 lutego, 2011 at 23:37 #

  Gratulacje. Wiecej takich rocznic :-)

 4. CoSTa 5 lutego, 2011 at 23:41 #

  Dzięki! Takich rocznicowych wpisów planuję jeszcze nieco :)

 5. bobiko 6 lutego, 2011 at 00:34 #

  Tak patrzę na top’a i porównuję go do tego zdjęcia.. :D rzeczywiśćie kilkanaście kg temu ;-).

  No nic mistrzu, życzę Wam zajebistych kolejnych lat :) przede wszystkim zdrowia, a to dziś jest cholernie ważna sprawa :]

  Pozdrawiam!

 6. QDS 6 lutego, 2011 at 15:16 #

  Wszystkiego najlepszego ośmioletniej młodej parze!

  Piękna rocznica, nawet nie myślałem czytając przez lata twojego bloga, że jesteś o rok młotszy stażem ode mnie :-)

 7. Corni 7 lutego, 2011 at 00:06 #

  Wielki buziaki dla Was!

  zazdroszczę tylko

 8. Biter 7 lutego, 2011 at 02:59 #

  To już tyle czasu? Na fakt, dwója brzdąców na liczniku to i latek kilka musiało minąć. Nic tylko gratulować :)

 9. matipl 14 lutego, 2011 at 11:40 #

  Kolejnych dobrych 8 lat życzę :)

Dodaj komentarz