Menu serwera

W co bym sobie zagrał…

Poszperałem ostatnio po zawartości wciąż leżącego Playstation Network i possałem sobie kilka trailerów gier. Niektóre z trailerów spodobały mi się na tyle, że aż ręka sięgnęła do kieszeni by sprawdzić, czy czegoś w niej nie ma i by sobie oglądaną grę kupić. Niestety, będąc bezrobotnym znalazłem niewiele więc na swoje czasy te gierki muszą poczekać ale tak czy inaczej – kiedyś będą moje.

Ace Combat Assault Horizon


Ace Combat Assault Horizon – wersja SD (m4v, 11mb)
Ace Combat Assault Horizon – wersja HD (m4v, 50mb)

Akcja, akcja, dużo akcji i do tego jeszcze więcej akcji. A na dokładkę jeszcze nieco akcji. Tak przynajmniej ta gra wygląda na trailerze i bardzo ją chcę. Wstyd się przyznać ale do tej pory nie grałem w żadne Air Combat (chyba dziesiątki lat temu pykałem na automatach ale pewności nie mam) więc czas braki nadrobić. I to z impetem z tego co widzę :)

Chime Super Deluxe


Chime Super Deluxe – wersja SD (m4v, 6,6mb)
Chime Super Deluxe – wersja HD (m4v, 20mb)

A to wygląda uberciekawie a po pograniu w demo jestem bardzo przekonany do wydania kasy na to cudo. Za samą odmienność Chime zasługuje na uwagę ale dorzucając do tego odpowiedni flow i frajdę, jaką gra daje (nie zapominajmy o muzie, jeśli reszta kawałków jest tak udana, jak ten z dema to ja chcę soundtracka z tej gry!)… Tak, to wręcz gwarantowana pozycja do kupienia.

Deus Ex Human Revolution


Deus Ex Human Revolution – wersja SD (m4v, 20mb)
Deus Ex Human Revolution – wersja HD (m4v, 74mb)

Zapowiada się doskonała gra i każdy, kto grał w części wcześniejsze po prostu ją kupi lub ukradnie. Tyle.

Infamous 2


Infamous 2 – wersja SD (m4v, 19,5mb)
Infamous 2 – wersja HD (m4v, 71mb)

Jedyneczkę przelazłem szybko i sprawnie bo gra mimo kilku problemów (szczególnie z fabułą, która jakoś specjalnie porywająca nie była) grała się wręcz sama a efekty używania elektrycznych mocy były przekonujące i wizualnie atrakcyjne. W dwójce liczę na więcej, mocniej, bardziej i potężniej. To był i mam nadzieję będzie sandbox co się zowie. No i podoba mi się ten mroczny świat oraz wybory moralne, do których (nieco topornie ale zawsze) zmusza gra. Sucker Punch, dostarczcie kawał dobrej rozrywki!

Na to w pierwszej kolejności pójdzie moja kasa. Zaraz po – oczywiście – zakupie Killzona 3, który to zakup nastąpi wraz z pierwszą wypłatą :). Na swoją kolej czeka też kilka innych tytułów jak znakomicie zapowiadający się LA Noire ale to pieśń nieco dalszej przyszłości. Na te pokazane tytuły zaczynam już wszakże odkładać i rezerwować sobie czas przed TV/monitorem. Coś fajnego mającego się na PS3 pokazać pominąłem? Tja, mam kilka zaległych tytułów (Mass Effect 2 między innymi) ale mnie się bardziej rozchodzi o to, co w najbliższej przyszłości się ukaże.

Przy okazji pytanie do ajfoniarzy i ajpadowców tudzież userów innego mobilnego ustrojstwa – jak Wam wideo działa (lub nie) w Waszych maszynkach? Testuję wtykę JW Plugin, która nieco zachodu wymaga ale mam nadzieję efekty jakieś sensowne na mobiurządzenia dostarcza…

, , , , ,

One Response to W co bym sobie zagrał…

  1. SpeX 24 kwietnia, 2011 at 22:43 #

    Chętnie widział bym te produkcje na PC :>

Dodaj komentarz