Menu serwera

YouTube Daily?

Wiecie co? Znudził mi się dotychczasowy szablon. I to na tyle, że jak znajdę coś fajnego, to całą tę stronę w pierony wywalę i sobie bloga na nowo, na czysto i bez złogów gierkowsko-gomułkowskich postawię. Czas coś przewietrzyć na tej stronie a jak trzeba będzie, to zrównać z glebą wszystko jak leci.

Przyszło mi do głowy, że skoro tyle tej muzyki słucham a czasem wpadnie mi w ucho coś naprawdę fajnego, to może byłoby dobrze tym się jakoś dzielić ku pamięci. Oczywiście można linkować wszystko w serwisach społecznościowych ale szczerze mówiąc nieco mnie już te wszystkie fehsbuki nudzą a tęskni mi się do starej, dobrej, sprawdzonej formy o nazwie podcast. Swego czasu bawiłem się w podcastowanie ale jakoś tak wyszło, że od dłuższego czasu nic w tym temacie nie robię. Czas więc nieco kanał podcastowy odkurzyć i zacząć w nim puszczać rzeczy jak nie swoje, to cudze i uczciwie z netu kradzione :). Pomysł jest taki, że gdzieś w otchłaniach YouTube czy innego Vimeo wyszperam dziennie jakiś fajny muzyczny kawałek i wsadzę go wieczorkiem na stronkę w postaci filmiku źródłowego i jakiejś empetrójki do pobrania, oczywiście otagowanej jak należy i tak przygotowanej, by w Waszych programach czy innych telefonach była widziana jak trzeba a z czasem podkaściki by zrobiły solidny składankowy album.

Tyle plany a pewnie wyjdzie jak zawsze. Olać to! Pomysł mi się spodobał i pewnie pociągnę przez jakiś czas, do wyczerpania zapału. Jednak tego zapału się niemało zrobiło więc nie czekając czas na pierwszą melodyjkę.

Wykonawca: Egostereo
Tytuł: Plastic (Original Mix) [Low Res.]
Gatunek: elektroniczna
Lubiony za: prostotę kompozycji, głębię basu i ogólną zajebistość
Źródło: YouTube

[jwplayer player=”3″ mediaid=”34323″]

, , ,

9 Responses to YouTube Daily?

 1. bobiko 18 lipca, 2011 at 22:14 #

  A wiesz….dobrą muzyczkę zaserwowałeś na początku :)

  Gratz. bro! :)

  • CoSTa 18 lipca, 2011 at 22:48 #

   Na zdrowie :). Tak sobie planuję następne dni i układa mi się całkiem fajna playlista…

 2. Biter 19 lipca, 2011 at 02:24 #

  Fajne ci to bardzo!

  p.s. w playerze na górze wyświetla sie „file not found” i coś ogólnie połączenie z dropboxem tam nawala przy próbie ściągnięcia

  • CoSTa 19 lipca, 2011 at 20:38 #

   No niestety, Dropbox miewa czasem czkawkę ale póki jakiejś grubej w miarę własnej rury nie znajdę, pliki wieszam tam.

 3. Biter 19 lipca, 2011 at 02:28 #

  p.s.2 już hula, widocznie to była tylko chwilowa zawiecha

 4. Marcin W 19 lipca, 2011 at 08:55 #

  Dobry minimal jest dobry :) A i mój iTunes dawno nic nie odtwarzał z CoSTa’sowego podcastu.

  • CoSTa 19 lipca, 2011 at 20:39 #

   No to teraz będzie miał okazję bo się rozgrzewam. Kolejka kawałków do puszczenia już mi urosła pod niebo :)

 5. Livio 19 lipca, 2011 at 11:39 #

  Gdyby Ci się odechciało obecnego silnika, Tumblr świetnie się sprawdza jako platforma blogowa i ma od groma szablonów – zarówno darmowych, jak i płatnych.

  • CoSTa 19 lipca, 2011 at 20:41 #

   Na pewno nie będę zmieniał silników. Raczej kompletnie zmienię formułę blogaska, wygląd i treść. Chodzi mi po głowie taki jeden projekcik i w sumie czemu by tego nie zrealizować? A po kilku ładnych latach blogowania śmieci mi się nazbierało nieprawdopodobnie wiele na stronie i czas na czysty start.

Dodaj komentarz