Menu serwera

Przybyło nas!

Mnożymy się niczym króliki! Nie wiem jak Wy, ale my (a przynajmniej mój brat) pracujemy na przyszłość tego kraju i dbamy o to, by miał kto robić na nasze emerytury. Ten heroiczny nasz wysiłek jest doceniany przez kochane nasze państwo w postaci zamykania kolejnych przedszkoli i szkół ale czniamy to, bo przecież Kiedyś Będzie Lepiej (TM).

O przyszłość tego kraju zadba dopiero co wyklute, małe, drące pyska ile wlezie, słodkie i przekochane stworzenie, które się wzięło i rodzinie Brzozy poczęło. Przedstawiamy Wam nowego członka naszej familii: MARTYNKĘ!

Martynka - przesłodkie stworzenie :)

Martynka - przesłodkie stworzenie :)

Ta stopa zapowiada dużą stopę życiową :)

Ta stopa zapowiada dużą stopę życiową :)

Córa i mama czują się dobrze, Brzoza cały naładowany jest adrenaliną i – zapewne niebawem – czystym etanolem… Ogólnie się dzieje :)

Poznański odłam familii gratuluje warszawskiemu odłamowi i wraz z jeleniogórskim odłamem zapowiada rychły najazd w celach podziwiania, tulenia i pieszczenia małego brzdąca! Trzymajcie się! Trójka dzieciaków… Trochę Wam cholera współczuję :)

Cholera, współczuję też nieco sobie. Potrójny wujek…

, ,

7 Responses to Przybyło nas!

 1. bobiko (@bobiko) 7 stycznia, 2012 at 17:02 #

  to któremu przypadnie czcigodna rola godfather? :>

  • CoSTa 8 stycznia, 2012 at 11:48 #

   Oj, rodzina żony mojego brackiego jest rozległa. Ktoś się na pewno znajdzie :)

 2. Marta 7 stycznia, 2012 at 17:45 #

  Martynka jest przesłodka i przeurocza, ale bilans rodzinny nieco zachwiała. CoSTa, musisz postarać się o trzecie dziecię aby nie pozostawać w tyle. Będę kibicować. Tymczasem wszystkiego najlepszego dla Martynki.

  • CoSTa 8 stycznia, 2012 at 11:50 #

   Nam już starczy :). Rodzenie to pikuś, utrzymanie – zupełnie inna rozmowa. No dobra, ten „pikuś” nie był autoryzowany przez Dorophę :).

 3. Juvri Xristina 8 stycznia, 2012 at 00:37 #

  Ale sliczna ta Martynka Costa!
  To jest wielka radocha dla calej rodziny.
  Smigam po zakupy dla malutkiej!

  • CoSTa 8 stycznia, 2012 at 11:52 #

   Ano, śliczna! Kupujcie, kupujcie ale ze spokojem. Mamy zasoby po wcześniejszych pociechach dosyć spore. Cholera, powoli małe przedszkole nam się tu robi :)

 4. Brzoza 17 stycznia, 2012 at 11:43 #

  Dziękujemy za gratulacje i próbujemy się zmierzyć teraz z całą watahą dzieciaków. A jest z czym się mierzyć! Malutka w tym wszystkim jest najspokojniejsza – tylko w nocy daje nam (głównie Ani) do wiwatu, a poza tym to oaza spokoju i ogólnego chillout:)
  Za to pozostała dwójka szaleje jak tylko może.
  Cóż – trzeba zakasywać rękawy i kolejny etat gdzieś wziąć. Rodzina rośnie to i potrzeby wciąż rosną :)

Dodaj komentarz