Menu serwera

Side Liner atakuje muzyką!

Czytacze mojego kawałka internetu (ci z dłuższym stażem, którym krewny jestem piwo niejedno) być może przypomną sobie, któż to taki jest ten cały Side Liner, którego w tytule wymieniam. Być może gdzieś na krańcu świadomości wyskoczy im ślad myśli, że to taki koleś z Grecji, który prowadzi wydawnictwo Cosmicleaf Records, z którego to wydawnictwa wylewa się rzeka niezłej jakości psybientu. Być może nawet przypomną sobie, że swego czasu recenzowałem niejedną płytę z tego wydawnictwa (wrócić do tego procederu muszę koniecznie) a Nick Miamis (tak zwą Side Linera) podesłał czytelnikom tego blożka filmik z pozdrowieniami.

Na koniec 2011 roku Side Liner przygotował dwa świetne prezenty, które miłośnikom psybientu powinny przypaść do gustu. Otóż wrzucił na YouTube dwa sporej długości filmiki z czego pierwszy jest bardzo fajnym miksem różnych utworów kompozytorów robiących dla Cosmicleaf Records, drugi natomiast jest dwugodzinnym zapisem z występu Side Linera w Petersburgu. Tam takoż kupa dobrych i kojących dźwięków.

W imieniu Nicka zapraszam serdecznie do słuchania/oglądania a jeśli ktoś będzie bardzo chciał, to podesłać mogę miksik w nieco bardziej przyjaznej ajpodom czy innym empetrójkom postaci. Zrzuciłem to już sobie do mp3 i właśnie leci mi w tle ten miks. Jest niezły!

Zaczniemy może od rzeczonego miksu…

[jwplayer config=”player hd” mediaid=”34571″]

Kontynuujemy ponad dwiema godzinami występu…

[jwplayer config=”player hd” mediaid=”34573″]

Wszelkie wieści z wydawnictwa i okolic najlepiej śledzić na Facebooku, Nick dba o częste aktualizacje.
Cosmicleaf Records na Facebooku

, , ,

2 Responses to Side Liner atakuje muzyką!

  1. Andrzej 2 stycznia, 2012 at 12:32 #

    Pięknie dziękuję za kawał dobrej muzyki. Idealnie wpada w ucho. Właśnie czegoś takiego teraz potrzebowałem teraz do pracy.

    • CoSTa 4 stycznia, 2012 at 07:08 #

      Smacznego! W robocie sprawia się psybient idealnie, to prawda :)

Dodaj komentarz