Menu serwera

Nowy członek rodziny (kolejny :))

Coraz nas więcej na tym bożym świecie i aż strach pomyśleć, dokąd to wszystko zmierza…

Nowy członek rodziny nazywa się Bobek aka Prosiak aka Misiek aka Fryzek aka diabli wiedzą jeszcze jak i nie, nie jest to nowe wcielenie Gutka. Nowy członek rodziny jest dumną świnią, w dodatku tak zwaną morską.

Świnka morska to taki dziwny stwór, którego postawić można między chomikiem a kapibarą. Aktualnie nie jest to większe, niż dłoń ale urośnie bydle ponoć całkiem spore, do 20 centymetrów długości. Nie mam pojęcia, co wtedy ze szkodnikiem zrobimy ale ponoć drań jest jadalny, więc rozwiązanie nasuwa się samo. Bobek aka Prosiak aka Misiek aka Fryzek jest własnością Majki, która zapatrzyła się w swoją koleżankę i koniecznie musiała mieć jakiegoś stwora. Jak widać, padło na świnię morską.

Bobek to tak zwana świnka morska rozetka. Wygląda toto zabawnie bo ma włosy w każdą stronę rozczapierzone, w dodatku w kolorach różnych z przewagą czerni i bieli i jakoś tak się układające, że na łbie centralnie wychodzi świni brązowawy irokez, a żeby było zabawniej – na dupie też. Wygląda stwór komicznie i bardzo słodko.

Zdjęć nie mam bo Bobek dopiero się oswaja z naszą familią i jak na razie idzie mu całkiem nieźle acz wciąż daje dyla na widok Gutka. Ja tam się Bobkowi zbytnio nie dziwię. Gutek potraf być nieobliczalny…

OK, mam jakąś fotkę strzeloną dorophowym telefonem. W naturze stwór prezentuje się o wiele fajniej, tu już musicie uwierzyć mi na słowo. Jak by nie patrzeć pociesza mnie to, że cholerstwo jest jadalne i uznawane za przysmak :)

Bobek aka Prosiak aka... No, świnka morska :)

Bobek aka Prosiak aka... No, świnka morska :)

,

One Response to Nowy członek rodziny (kolejny :))

  1. SpeX 16 kwietnia, 2012 at 22:45 #

    Świnka morka, świnia rolna, co to za różnica, to i to się tuczy.

Dodaj komentarz