Menu serwera

CFP Mix 02

CFP Mix 02 ma za temat przewodni trans. Nie ten rozumiany tanecznie (choć nuty tanecznej nie zabraknie) ale ten rozumiany jako stan psychiki. Tych kilka utworów z różnych zakątków muzycznego świata powinno wywrzeć zamierzony efekt. Zaczniemy z przytupem, skończymy… W sumie też z przytupem acz właśnie takim transowym.

Kilka słów o słuchaniu muzyczki. Jeśli przeglądasz stronę przeglądarką z zainstalowanym Flash Playerem, po prostu kliknij na przycisk odtwarzania i dźwięki zaczną się strumieniować. Nieco ciekawiej się robi gdy używasz urządzeń od jabłka. Plik, jaki tu wisi, to plik m4a z zaszytymi w nim okładkami płyt, z których pochodzą poszczególne utwory, dodatkowo ładnie podzielony na rozdziały, co dzieli pliczek na ładnie nawigowalne części. Efekt jest baaardzo przyjemny i na Waszych iPhonach czy iPadach powinien działać sympatycznie. Użytkownicy Androida czy innych systemów powinni mieć możliwość odgrywania pliku albo via Flash, albo – jeśli ich system obsługuje standard mp4 – strumieniując plik bez pośrednictwa Flasha. Nie wiem jednak czy inne urządzenia są w stanie pokazywać rozdziały i okładki płyt.

Plik do pobrania jest otagowany jak trzeba i jeśli używasz iTunes lub innego sensownego managera mediów, miksy ściągane z tej strony ładnie się w albumik zaczną składać. Z okładkami jak trzeba, numeracją itd. Dbam o swoich słuchaczy ;)

CFP Mix 02

00.00 – Montauk P – Out Of Choices
05.13 – DJ Cybuch Mix – Getto
13.13 – Earjamm Mix (Hipcola) – Bad Attraction
17.47 – Curl – Sunday Bed
23.35 – TranceVision – Nebula
28.02 – Kenji Williams – The Internal
36.45 – Philipp Weigl – Planetenstaaten
42.10 – Ishwish – Drift
53.35 – Kenji Williams – Death and Rain
60.57 – Curl – Under the Line
65.15 – Strojovna 07 – Deluxe

Miłego słuchania!

[jwplayer config=”music_300px” mediaid=”35494″]

, , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Podcast 022 - CFP Mix 02 - CoSTa's Family Page - 15 sierpnia, 2012

    […] aby posłu­chać sobie muzyczki online albo pobrać plik z muzą, przejdź do nowej wer­sji tego wpisu. Podziel się tym […]

Dodaj komentarz