Menu serwera

Łajza bez łapy i kotek do wzięcia

Nasz kot stracił łapę. OK, ok – to sensacyjny lead do głupiego wpisu ale co tam, inni mogą to czemu ja nie? :)

Wczora z wieczora nasz kot wrócił ze zwyczajowego szlajania się po okolicy ale tym razem zamiast dziarsko przeskoczyć przez płot i wparadować do chałupy z mordą pełną roszczeń o żarcie, głaskanie i nie zawracanie poza tym jego kociego tyłka, Łajza kulał w sposób nie dający nadziei, że zagoi się jak zwykle samo. Tym razem ran ciętych czy szarpanych nie było, była za to podkurczona łapa z nienaturalnie powyginanymi paluchami, smętne padnięcie na posłanie i leżenie bez życia.

Niefajnie.

Wylądowaliśmy więc dziś całą rodziną u weterynarza (na doczepkę załapała się damajkowa świnka morska), który kota obejrzał, złamania nie stwierdził, zmartwił nas nieco newsem, że niepokoi go łapa, w której coś mogło się niefajnego stać z nerwem kulszowym czy czymś takim, wsadził w Łajzę coś przeciwbólowego i odrobaczającego i kazał obserwować. Szacun! Oto weterynarz, który nie naciąga na zbędne wydatki. Przyjmuje na Naramowickiej 169 w Poznaniu i polecam bardzo.

Pan Paweł przedstawił nam swój nowy nabytek, czyli małą kotkę, która szuka domu. Ot trafiła do niego, jest śliczna, Majka beczała, że chce toto wziąć ale zwierząt i dzieci mam już wyżej uszu i nawet nie chcę o kolejnym zwierzaku słyszeć. Jeśli ktoś szuka ułożonego (kuweta wkuta już ponoć na blachę), ślicznego, bardzo łagodnego (świetnie się na rękach kociak spisywał) kotka – proszę dać znać w komentarzu. Nie mam autoryzacji na publikowanie numeru pana Pawła więc sami rozumiecie… Poniżej kociak w objęciach Majki lub na odwrót :)

One Response to Łajza bez łapy i kotek do wzięcia

  1. Corni 24 października, 2012 at 20:49 #

    Dobrze że do mnie taki się nie przykleił bo by pewnie na czapli wylądował,a zwierzyny Ci u nas dostatek, gorzej z opiekunami dla zwierzyny ;)

Dodaj komentarz