Menu serwera

Po update firmware

I już po strachu. Wczora z wieczora poszedł update firmware i kilku aplikacji i jak na razie wygląda na to, że wszystko działa jak trzeba. W razie jakichś problemów zwyczajowa prośba o ich zgłaszanie.

To firmware to raczej bugfix, który nie dorzucił nowych funkcjonalności (na razie takowych nie widzę) a same zmiany opisane są następująco:

  1. Fixed an issue where the folder and file names were case-sensitive when you access them via Windows File Sharing.
  2. Fixed an issue where full backup was performed when it should be incremental backup. Amazon S3 users should apply this update to reduce the amount of data transmission.
  3. Improved the NFS performance when mounted to VMware ESXi 5.1 servers.
  4. Improved the AirPrint compatibility with iOS 6 devices.
  5. Improved the compatibility with Internet Explorer 10.
  6. Other fixes.

Jak widać nic nowego nie przybyło. Poprawki błędów otrzymały także różne paczki oprogramowania, w tym chyba najistotniejsza to Mail Server wraz z Mail Station, na działanie których narzekało sporo ludzi. Update dostało też Photo Station, Audio Station i kilka innych usług.

Na serwer ściągnąłem całe oprogramowanie od Synology przeznaczone do użytku na komputerach. Cloud Station w ostatnich wersjach dla Windows i Mac, Data Replicator dla Win… To wszystko grzecznie leży w udziale „shared”.

Tak więc miłego używania i prośba o zgłaszanie wszelkich dostrzeżonych błędów. Wbrew pozorom całkiem szybko tam reagują na zgłoszenia i całkiem szybko aktualizacje wydają.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz