Menu serwera

Firefly!

Firefly

Firefly

Mam! W końcu mam cały sezon w jakości jak trzeba, z napisami jak trzeba i w ogóle wszystko jak trzeba. Moje rippy z DVD wywaliłem na rzecz 720p, które właśnie sobie z Dorophą wciągamy. Komplet znajdziecie w serialach a rzecz bardzo polecam jeśli jakimś cudem ktoś tego jeszcze nie oglądał (prawda Brzoza, że nie widziałeś? Nadrabiać!). Więcej o serialu na imdb.com

Powpadało sporo rzeczy ale trzeba sobie za nimi poszperać nieco. Przede wszystkim sporo muzyki ale też kilka filmów, wśród których polecam bardzo The Magic Of The Big Blue Seven Continents – jest z naszą ścieżką dźwiękową (Czubówna, a jakże) i jest prześliczną podróżą wgłąb naszych oceanów i mórz.

Mało się ostatnio odzywam ale to wcale nie znaczy, że na serwerze nic się nie dzieje. Troszkę warto poszperać po zasobach. A przy okazji apel:

APEL! Jeśli masz coś wartego uwagi i najchętniej w HD, przyjmę z otwartymi ramionami. Szczególnie zależy mi na filmach dla dzieciaków ale nie pogardzę dobrym dokumentem.

No to zwyczajowego miłego ssania :)

,

0 Responses to Firefly!

 1. PeterCub 25 lipca, 2013 at 12:16 #

  Mam swoje typy, filmy też w HD na swoim 2Gb twardzielu, jak coś, spróbuję jakiś listing zrobić, nie wiem jakim program na windę to robi.

  • PeterCub 25 lipca, 2013 at 12:17 #

   Tfu, 2Tb.

  • CoSTa 25 lipca, 2013 at 23:18 #

   Zdaje się, że tam jest komenda tree do odpalenia z konsoli. Cholera, kiedyś się bawiłem w zbieranie listingów tego co mam. Przeszło mi, zbyt to wszystko się dynamicznie zmienia :)

Dodaj komentarz