Menu serwera

Łowca trolli, Narnia i sporo polskiej muzyki

Witam was i od razu wielkie sorry za ostatnio nieodzywanie się. Kończę powoli testy nowego serwerka i cholera różnie to wygląda. Jakoś niebawem na blogasku wypiszę za i przeciw (i będzie tego pisania w diabły wiele) a tu się tylko ograniczę może do tego, że serwer może i z tego mojego urządzenia jest niezły ale jako media center sprawuje się toto średnio.

OK, co w dzisiejszych doniesieniach. Otóż pobrało mi się coś takiego: Łowca trolli i jest to po naszemu i chyba raczej dla starszych dzieciaków albo nawet i dorosłych dzieciaków. Spodziewam się dobrej zabawy bo recki na IMDB wyglądają obiecująco. Patrz movies/Filmy.

Jako że Majka ostatnio wjechała na Narnię i obala książki (ekhem, na razie mocuje się z jedną ale chyba nawet ją wciągło), zażyczyła sobie pooglądać i filmy trzaśnięte na ich podstawie. Leżą w movies/Filmy, są z dubbingiem i może Waszym dzieciakom coś z tego podejdzie. Na pierwszej części byłem nawet w kinie ale jakoś nie przypadło mnie to za bardzo do gustu.

Opowieści z Narni

Opowieści z Narni

Poza tym dorzuciłem do seriali ostatnie odcinki (patrz movies/Seriale) i zasiliłem zdrową dawką polskiej muzy nasze shared/Muzyka. Na PT zaczęły się pokazywać paczki tylko z polską muzą i ssę je namiętnie. Nie słuchać Krawczyka? Życie byłoby straszne bez tego kolesia…

Poza tym sporo innego syfu a jeśli ktoś lubi produkty Małomiękkiego to i najnowszy pakiet biurowy się znajdzie. Można pobiegać a później mnie napisać, czy biega się sensownie i czy aby coś nie przycina.

Ogólnie – miłego ssania!

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Przesiadka na nowy serwer

No i stało się. W ramach testowania różnych rzeczy, wziąłem i postanowiłem zaryzykować i dokonać migracji z dotychczasowej maszynki na...

Zamknij