Menu serwera

Muzyka, dużo muzyki!

Muzyka

Muzyka

Tak jakoś wyszło, że ostatnio na serwer wpada głównie muzyka i seriale. Z filmami coś kiepsko ewentualnie mnie się gust już zupełnie spaczył, bo jakoś nie ma na czym oka zawiesić i co ściągać. Ale jeśli o muzykę chodzi, jest chyba całkiem dobrze.

Tym razem dużo polskich dokonań i wbrew pozorom nie tylko hip-hop lub metal się u nas wydaje. Całkiem sporo jest też przyzwoitej muzy, której nie mam pojęcia kiedy muszę posłuchać w nieco bardziej sensowny sposób, niż szybkie pacnięcie spacji i odsłuchanie próbki. Mam nadzieję, że znajdę na to choć chwilkę.

Z innych nowości – dopadłem taką jedną śmieszną wtyczkę do WordPressa, dzięki której jakoś sensowniej wysyłane informacyjne maile będą wyglądały. Wciąż jeszcze wtykę konfiguruję co skomplikowane nie jest ale opracowanie wyglądu sensownego szablonu już jakimś tam wyzwaniem jest. Pozwól, że przetestuję na szlachetnym moim odbiorcy tę formę wysyłania informacji. Jasne, zwykłym mailem zawsze będzie lepiej ale robisz mi za królika doświadczalnego, więc nie marudź :)

Info zwrotne proszę o tym, czy wszystko się wyświetla jak trzeba.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spacerek z Guciem

W narodowe święto 11-go listopada postanowiliśmy z Guciem ruszyć na Wyprawę. Wyprawa okazała się być długa, nogi męcząca (serio, berbeć...

Zamknij