Menu serwera

Alien!

Od dłuższego czasu nie dawałem zbytnio znaku życia ale to wcale nie oznacza, że serwerek śpi. Oj nie, daleko mu do spokoju nicnierobienia i ciągle mieli danymi. Powpadało ostatnio sporo różnych rzeczy i warto zajrzeć do /movies/Filmy bo prócz tytułowego Aliena, znaleźć tam można pierwszego Riddicka (ależ ten film jest dobry!) albo dowiedzieć się, jak wytresować sobie smoka (oczywiście po polsku, bo to przecież interesuje głównie dzieciaki). Dobra jest zdecydowanie więcej a starocie dlatego, że mam plan pozbierania sobie na serwerze fajnych rzeczy w HD.

Alien!

Alien!

Alieny wleciały wszystkie i w 720p. Szczegóły rippów w plikach .nfo a ja tak testowo sobie wciągając Aliens muszę przyznać, że oglądanie w HD to jednak o wiele fajniejsza zabawa :).

Muzyki też przybyło nieco acz rewelacji nie ma wielkich. Ostatnio robiłem porządki w /shared/Muzyka i jeśli komuś coś uciekło – sorry, refleks trzeba mieć!

Plany na najbliższą przyszłość? Chyba zacznę wrzucać w odpowiednie miejsce swoją kolekcję romów do emulacji. Muszę jakoś uratować od zaginięcia obrazki dysków z PS1 a mam tego od cholery, nie wspominając o archiwach stuffu na Atari czy Amigę. Ale to pieśń nieco dalszej przyszłości bo wymagałoby to odkopania płytek i zgrania tego całego diabelstwa w jedno miejsce. Kończy mi się cholera twardziel w NASie a kapusty na nowy ni chu, chu… No nic, sprzedamy wątrobę i jakoś to będzie :)

Miłego ssania!

,

No comments yet.

Dodaj komentarz