Menu serwera

O jednego kawalera mniej w rodzinie

Stało się. W końcu i nasza grecka gałąź rodziny wzięła się do roboty i zaczęła formalizować związki. No ileż można było czekać?

Mam wyjątkowe szczęście posiadania dosyć licznej gromadki rodzeństwa ciotecznego (kuzynostwa? tak się chyba taki stopień pokrewieństwa nazywa?), pośród której to ogólnej gromadki jestem najstarszy i najcięższy. Tym sposobem oczywistym jest moje niezbywalne prawo do rządzenia i dzielenia bo jak nie, to w ryło. Jednak rządzenie i dzielenie to także uczucie pewnej takiej odpowiedzialności za losy rządzonych i dzielonych, w związku z czym niezmiernie się wzruszyłem otrzymując zaproszenie na ślub Olgi i Christosa (Chris jest moim bratem ciotecznym). Jako że teraz jestem gołodupcem, na imprezę niestety nie dotarłem ale czekam na powrót naszego emisariusza i ambasadora – imć Brzozy. Brzoza czynił honory domu i mam nadzieję, że pokazał Grekom, jak pije się na północy oraz zebrał materiał na zacny przekaz z rodzinnej imprezki.

Christos i Olga

Christos i Olga

Chris, nie wiem jak znalazłeś sobie taką fajną pannę ale masz oko a to połowa sukcesu. Druga połowa to jakoś zatrzymać taką łanię przy sobie i tu stary nie ma przebacz, trzeba zakasać rękawy i ruszyć do roboty. Nie znam się na tym, w związku z czym dostaję systematyczne zjebki od Dorophy za brak coporannego kwiatka dostarczanego wraz ze śniadaniem do łóżka i tym podobne rzeczy. Nie idź tą drogą bracie! Wykaż się zaangażowaniem odpowiednim, głęboką empatią i innymi trudnymi wyrazami. Tak to już jest urządzone. Wiem, jak bardzo wielbisz swobodę ale właśnie powiedziałeś A i już nie ma odwrotu, będziesz teraz Beczał przez resztę życia. Wiemy, że Beczeć będziesz z radością i niekłamaną przyjemnością, czego wam obydwojgu życzymy z całego serducha.

Bawcie się dobrze przez te wszystkie nadchodzące lata!

foto: Christos Chatzigiannis

, ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. FileManager - prosty upload dla użytkowników Synology DiskStation - CoSTa's Family Page - 21 lutego, 2013

    […] (mój brat cio­teczny) ostat­nio wziął i się oże­nił. Jak to przy ożen­kach bywa, strze­lił sobie z żonką imprezkę, na którą spro­sił mnogo […]

Dodaj komentarz