Menu serwera

Spisek Wiadomych Sił i Określonych Ośrodków

W domu mym SPISEK!

Spisek zawiązały Wiadome Siły i Określone Ośrodki, których nie będę wymieniał z imienia i nazwiska bo azaliż gdyż grozi mi śmiertelne niebezpieczeństwo z ich strony. Wiadome Siły zamachują się bowiem na moje zdrowie a kto wie, może nawet i na moje życie, więc nadaję z ukrycia maskując się Ważnymi Czynnościami, Które Koniecznie Muszę Wykonać Na Komputerze i Koniecznie w Kiblu.

Wiadome Siły zawiązały spisek o podłożu zaczepno-odwetowym i nacechowany nad wyraz militarnie. Otóż bowiem spisek obejmuje wykorzystanie wszelkich rodzajów broni, ze szczególnym uwzględnieniem broni bakteriologicznej oraz skomasowanego ataku wirusowego, przy których wąglik może sobie skoczyć.

Przeraża efektywność działań Wiadomych Sił i Określonych Ośrodków, które swe terrorystyczne poczynania potrafią skoordynować lepiej, niż niejaki Usama ibn Ladin. Rozmach owych działań także poraża – zamieszane są w nie dokładnie wszystkie Wiadome Siły i Określone Ośrodki, których imienia i nazwiska nie będę wymieniał.

Kochani, ratujcie! SPISEK zaczyna zataczać coraz szersze kręgi i czuję realne zagrożenie. Nie mogę spać, nie mogę pić, jeść o dziwo jeszcze mogę więc nie chudnę (a szkoda) a widmo wiszącego nade mną zagrożenia fundowanego przez Wiadome Siły i Określone Ośrodki niszczy chęć życia.

Pomocy!

OK, a po naszemu: Gustavo, da Majek i Doropha są na L4. Czekam kiedy mnie dopadnie…

,

One Response to Spisek Wiadomych Sił i Określonych Ośrodków

  1. matipl 12 lutego, 2013 at 13:57 #

    Został Ci maksymalnie miesiąc na wymyślenie kontr-planu.
    Ja byłem twardy i wytrwałem bez skazy około 3 tygodni, a później mnie dorwali (i trzyma).

Dodaj komentarz