Menu serwera

Aktualizacja oprogramowania

DSM 4.2

DSM 4.2

Właśnie zmieniłem oprogramowanie serwera na aktualną wersję stabilną DSM 4.2 i jak na razie wydaje się, że wszystko działa jak powinno. Jeszcze mogą mieć miejsce aktualizacje poszczególnych pakietów usług (strasznie powoli spływają na serwer, najwidoczniej Synology nie wyrabia z podawaniem danych i zafundowali sobie blokadę łącz) ale podstawa, czyli FTP, biega jak należy :)

W katalogu shared/Oprogramowanie Synology znajdziecie ostatnie wersje programów dla Mac, Windows i Linuksa. To przede wszystkim zaktualizowane aplikacje Cloud Station, Data Replicator i Photo Station Uploader (łatwy upload fotek na serwer). Jeśli ktoś korzysta z tych programów, zalecam aktualizację bo takie na przykład Cloud Station może nie chcieć dogadać się z serwerem. Także aplikacje mobilne na iOS i Androida zostały zaktualizowane i mocno zalecam ich update za pomocą AppStore czy Google Play.

Zwyczajowa prośba: jeśli komuś coś się zepsuło, nie działa, nie chce się uruchomić itp. – proszę o sygnał. Zasadniczo wszystko powinno być OK ale w razie problemów walcie jak w dym.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Invasion
Invasion – dobry serial!

Nie wiem jak to jest, że dobre seriale, które wciągają i mnie, i - mam nadzieję - Dorophę (nie widziała...

Zamknij