Menu serwera

Coś na Święta: muza, filmy, książki…

Święta za pasem, co dla niektórych z Was oznacza sporą ilość laby. Aby jakoś sensownie wykorzystać ten czas, papa CoSTa uskutecznił kilka pobrań, którymi z dziką chęcią podzieli się z użytkownikami jego serwerka :)

Miłośnicy muzyki powinni zajrzeć do /shared/Muzyka, gdzie wpadło kilka chyba ciekawych wydawnictw. Ale tym razem kolesie o dobrym słuchu powinni zajrzeć także do /video/Filmy, gdzie pozbierało się nieco teledysków ZZ Top, Prodigy, znalazł się koncert Tadeusza Nalepy, KULTu i coś tam innego muzycznego. Bierzcie szybko bo długo toto na serwerze nie poleży. To leci do prywatnego archiwum „Fajne i do trzymania na zawsze”.

Miłośnicy kina znajdą też coś dla siebie i dla dzieciaków. Kolekcja filmów studia Ghibli powoli ale w miarę systematycznie mi się powiększa więc może ktoś na tym także zyska. Dla dzieciaków polecam Strażników marzeń – moje obydwa oglądały z wypiekami na twarzy i krótko podsumowując: „faaajne!”. Jest po naszemu i w bardzo dobrej jakości.

Dużo czytania przed nami :)

Dużo czytania przed nami :)

Na koniec zostawiłem coś dla miłośników czytania. Wskoczenie do /shared/Inne i wylistowanie katalogu poskutkuje trafieniem na solidną paczkę różnych rzeczy do psucia sobie oczu na. W katalogu jest plik ze spisem tego wszystkiego więc miłego przeglądania i pakowania swoich kindlów czy innych ajpadów stosami różnych treści.

Aha, przez najbliższe kilka dni transfery będą słabe – się mnie jeszcze ciągnie spora paczka z bardzo miłą dla mnie zawartością.

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz