Menu serwera

Zmiana szablonu

Jako że ostatnio jakoś tak więcej niż zwykle grzebię przy stronkach (szkoda, że nie moich), muszę sobie gdzieś testować różne rzeczy. Padło na małego blogaska naszego serwerka więc sorry ale nadejszły zmiany :)

Wcześniejszy szablonik był fajny ale kolejne jego aktualizacje więcej psuły, niż naprawiały i tym sposobem drania wywaliłem na rzecz szablonu od WooThemes, który nazywa się Canvas. Szablon ma kupę opcji, z którymi muszę nieco popracować bo za jakiś czas postawię znajomkom na tym stronę i muszę jakoś rozgryźć jak toto funkcjonuje. Więc poszło toto na front, czyli na blogaska :)

Szablon Canvas od WooThemes

Szablon Canvas od WooThemes

Szczególnie spodobała mi się możliwość tworzenia automatycznych sliderów z wpisów opisanych ustalonymi tagami. Nic praktycznie robić nie trzeba a tu proszę, się robi całkiem sympatyczny układzik w stylu magazynowym. Ogólnie jest tu pałer i mam nadzieję, że jakoś ten pałer ogarnę.

Mam prośbę ogromną – jeśli coś komuś się psuje, źle wyświetla tudzież wyświetla się w mowie Szekspira, proszę o info. Tłumaczyłem stringi sam i nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłem albo czegoś nie zepsułem.

No comments yet.

Dodaj komentarz