Menu serwera

Aktualizacja oprogramowania

DSM 4.2

DSM 4.2

Synology coś ostatnio szybko działa i ani miesiąc minął a tu już aktualizacja firmware poleciała. Czy są jakieś większe zmiany? Nie, to raczej tłuczenie błędów, prostowanie nierówności i takie tam inne pierdoły. Nieco więcej konkretów możecie znaleźć na stronie Synology.

Wspomnę może tylko, że aktualizację otrzymały też chyba wszystkie aplikacje desktopowe (Win, Mac i Linux także) i zwyczajowo znajdziecie ich ostatnie wersje w katalogu shared/Oprogramowanie Synology. Bardzo polecam szczególnie użytkownikom Cloud Station aktualizowanie softu na bieżąco – sporo tam probemów prasują i ogólnie soft robi się coraz fajniejszy. Przy okazji może też i tak się okazać, że bez nowej wersji softu komputer nie będzie mógł się dogadać z serwerem. Większość aplikacji serwerowych też została zaktualizowana i lepiej ze wszystkim być w ostatnich wersjach bo wcześniej zdarzały się tego typu problemy. Nie wiem jeszcze jak z aplikacjami mobilnymi, w chwili, gdy to piszę, w App Store o aktualizacjach cicho a sklepu Google nie mam jak sprawdzić.

Zwyczajowo też proszę o zgłaszanie wszelkich pojawiających się błędów, przestojów czy innych takich. Nie wierzę, że tak wszystko Wam dobrze działa :)

,

No comments yet.

Dodaj komentarz