Menu serwera

Filmy! Sporo filmów!

Ostatnio serwerek zapełnia się głównie filmami a bo mam spore zapóźnienia w tematach kinowych (ciekawe, kiedy w końcu z Dorophą po prostu będziemy mogli sobie do kina skoczyć nie robiąc z tego całego zadania logistycznego) i jakoś trzeba to nadrobić. Przy okazji staram się prócz rzeczy nowych, szperać za rzeczami klasycznymi ale w dobrej jakości. Cóż, czuję potrzebę posiadania wirtualnej półki z klasyką i nic na to nie poradzę, najwidoczniej się starzeję :)

Co zaległo na /video/Filmy? Jest kilka fajnych rzeczy.

The Hobbit: An Unexpected Journey

The Hobbit: An Unexpected Journey

Po pierwsze Hobbit. Tak, wiem, wszyscy już widzieli i w ogóle ale na półkę wersja multi w 720p to jest coś, co trzeba mieć i basta. Jako że to multi, zadowolone będą i dzieciaki (jest dubbing), jak i starsze dzieciaki (napisy wmuksowane jak trzeba).

Z klasyki na półkę trzy propozycje: A Nightmare on Elm Street w bardzo dobrej jakości (i ten młody Johnny Depp :)), The Exorcist w jakiejś extended wersji i jakości wręcz wyśmienitej (serio, świetny rip) oraz Schindler’s List jako przedstawiciel kina nie tylko bitego, nie tylko kopanego, nie tylko krojonego i nie tylko przygodowego. Moja biblioteczka rośnie w siłę i tu od razu ostrzeżenie – te filmy nie poleżą na serwerze zbyt długo. Jako że widziałem je już nie raz, ściągam je tylko w celach kolekcjonerskich i szybko lądują na zewnętrznym twardzielu z półeczką na klasykę. Tak więc w temacie pobierania trzeba się nieco uwinąć.

Prócz filmów przybyło nieco odcinków zbieranych na serwerze seriali i różnego rodzaju drobnicy. Ot zwyczajowe dokładanie cotygodniowe tego, co się w międzyczasie ukazało.

Mam też requesta: szukam The Abyss w dobrej jakości. Moje DVD to jakaś pomyłka (i weź tu kupuj oryginalne płytki) i szukam naprawdę dobrej jakości kopii albo płytki do zrypania. Nawet nie wiem, czy toto się na BR pokazało ale szperałem na Amazonie i nic w tym temacie nie widać więc liczę na znajomych i ich zasoby.

,

0 Responses to Filmy! Sporo filmów!

  1. PeterCub 25 lipca, 2013 at 15:44 #

    Odnośnie Abyss: http://www.giantfreakinrobot.com/scifi/abyss-xfiles-bluray-2014.html

    • CoSTa 25 lipca, 2013 at 23:20 #

      Oooo… To jest przyjemne info. Cholera, zawsze chciałem to w najlepszej możliwej jakości. Film wizualnie kopie odwłok.

Dodaj komentarz