Menu serwera

Tetralogia Bourne’a i sporo klasyki!

Się jakiś czas nie odzywałem a w międzyczasie serwer zaliczył downtime z nadmiaru wrażeń a wszystko to przez ciężką jego pracę ku pomyślności waszej i naszej. Otóż strzeliłem focha na swoje ratio na trackerze i zapodałem ssanie gigabajtów filmowej klasyki w ejdż-di coby swoją kolekcję nieco uzupełnić. Być może któremuś z użytkowników tego serwerka zassany materiał na coś się przyda :)

Bourne

Bourne

Co wpadło? A zajrzyjcie do /video/Filmy i w swoim kliencie FTP posortujcie sobie katalogi po czasie. Taaaak, gigabjaty samego smaku i dobra, z których wymienię może tylko komplet filmów z Bournem ale też warto chyba przygarnąć absolutny kult czyli The Blues Brothers w 1080p (swoją kopię na DVD zajechałem już jakiś czas temu – film totalnie ponadczasowy) czy Blade Runnera w którejśtam wersji. Tych tytułów nawet nie linkuję na IMDB bo i po co? Wszyscy wiedzą o co loto.

Z jednego tytułu wszakże jestem szczególnie zadowolony: The Pursuit of Happyness (imdb), o którym swego czasu skrobnąłem coś i na swoim blogasku. Kochamy ten film z Dorophą miłością ogromną, gdzieś DVD nam się wala po szafkach ale zawsze chciałem to mieć w porządnej jakości jako jedną z perełek domowej biblioteczki. Mam i zaraz w diabły włączam!

Dobra jest zdecydowanie więcej (znajdzie się i coś dla dzieciaków) i polecam pogrzebanie nie tylko po /video/Filmy ale także po /shared/Muzyka choć przyznaję, że ostatnio tylko filmy ssę. Co do jakości – większość filmów w 720p, multi (znaczy dwie ścieżki dźwiękowe oraz napisy w kontenerze). 1080p będę ssał jak już wynajdą te dyski z gumy. Jako że ssanie wydatnie obniżyło ilość wolnego miejsca na twardym, niebawem zrobię solidne porządki w plikach więc jeśli ktoś coś rozpocznie w temacie ssania, niechaj da znać co pobiera i kiedy mu się to skończy brać.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz