Menu serwera

WooThemes – polskie tłumaczenia szablonów

Swatch od WooThemes

Swatch od WooThemes

Jako że otrzymuję całkiem sporo zapytań o spolszczenie szablonu, z którego korzystam, coś z tym postanowiłem zrobić. Mój blogasek korzysta z szablonu Swatch stworzonego i dawanego za friko przez ekipę WooThemes i jeśli komuś do czegoś się to przyda, proszę bardzo – na GitHubie umieściłem pliki ze spolszczeniem:

Niestety z braku nieco czasu i wrodzonego lenistwa nie jest to tłumaczenie kompletne. Zasadniczo większość frontendu jest po naszemu ale praktycznie cały backend wymaga sporej ilości pracy. Wrzucam pliki z tłumaczeniami także dla ewentualnych chcących te tłumaczenia wzbogacić czy dopracować. Mocno na taką pomoc liczę.

Na GitHubie znajdują się też tłumaczenia dla szablonów Apply i Canvas, które wykorzystuję w jakichś dzierganych przez siebie stronach. Nad Canvasem posiedziałem nieco (acz potwornie dużo jeszcze zostało do zrobienia) i przetłumaczyłem chyba wszystko, co odwiedzający stronę może zobaczyć. Tu też uprasza się ewentualnych chętnych do rozwijania tych tłumaczeń.

Tak więc od tego momentu przekierowuję wszelkie pytania na ten wpis i mam nadzieję, że może ktoś cegiełkę swojego wkładu do tych tłumaczeń dorzuci i że komuś jeszcze się one w ogóle przydadzą.

, , ,

3 Responses to WooThemes – polskie tłumaczenia szablonów

 1. Paweł 4 grudnia, 2014 at 12:10 #

  Witaj CoSta, wielkie dzięki za udostępnienie tłumaczeń. Niestety coś mi się krzaczy, wrzuciłem te dwa pliki do folderu lang w moim Canvas ale niestety tłumaczenie nie działa. Dodam, że mam polską instalkę WP. Co robić? pzdr

 2. Paweł 4 grudnia, 2014 at 12:20 #

  Udało mi się znaleźć błąd w wp-config miałem pl_PL natomiast Twoje pliki wyglądały pl_pl, po zmianie literki wszystko zaczęło hulać. Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam.

  • CoSTa 4 grudnia, 2014 at 14:31 #

   Oooo… Dziwne. Ale to literki w wp-config? Bo u mnie jest właśnie pl_PL i działa. Swoją drogą – muszę siąść do tych tłumaczeń i mocno je zaktualizować i rozwinąć.

Dodaj komentarz