Menu serwera

Aural Planet – Lightflow

Zawsze chciałem to zrobić ale jakoś nigdy czasu nie starczało. Zawsze chciałem udostępnić ten album w dobrej jakości, tak by możliwie jak najwięcej ludzi mogło zapoznać się z tym do dziś doskonale brzmiącym krążkiem.

Album Lightflow grupy Aural Planet wydana została nakładem wydawnictwa Silver Shark w 1997 roku i z miejsca stała się moim wielkim hiciorem. Adam „Scorpik” skorupa, Jacek „Falcon” Dojwa i Konrad „KeyG” Gmurek odwalili kawał fenomenalnej roboty ze swoimi FastTrackerami, klawiszami i innymi konsolami, w efekcie czego powstał album katowany przeze mnie do dziś. Niestety grupa rozpadła się acz przez jakiś czas na oficjalnej stronie Aural Planet można było ten uwolniony od płacenia album pobrać. Z tego co widzę, strona grupa także niestety z netu zniknęła więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i przynajmniej album ludziom go nieznającym jakoś udostępnić.

[jwplayer player=”6″ playlistid=”36521″]

Do pobrania wystawiam gazylion formatów, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Album możecie pobrać w formatach:

 • MP3
 • MP3 gapless + CUE
 • AAC (dla iTunes i urządzeń Apple)
 • Apple Lossless (dla iTunes i urządzeń Apple, jakość bezstratna)
 • FLAC
 • FLAC gapless + CUE
 • WAV

Pozostaje mi mieć nadzieję, że chłopaki nie wniosą sprawy do sądu i że ten fenomenalny album nie zaginie w mrokach dziejów i znikających stron.

Wszystkie kontenery to umożliwiające mają zaszyte w utworach okładki. Metatagi oczywiście uzupełnione jak trzeba. W każdym archiwum znajduje się plik cover.jpeg z okładką dla programów, które z takich plików ssą dane do pokazania. Pozostaje mi tylko życzyć miłego słuchania i wysokich transferów przy pobieraniu :)

, ,

12 Responses to Aural Planet – Lightflow

 1. byte 3 maja, 2013 at 22:22 #

  Nie działają odnośniki do wersji z CUE. Krzyczy, że plik nie został odnaleziony.

  • CoSTa 3 maja, 2013 at 22:32 #

   Już działa. Sorry ogromne, plusik psuł wtykę. Już wszystko działa jak trzeba. Nie wiem tylko, czy te CUE aby dobrze zrobiłem. U mnie grają w każdym bądź razie :)

   • byte 3 maja, 2013 at 23:21 #

    Pobrałem. CUE gra jak złoto.

    • CoSTa 3 maja, 2013 at 23:34 #

     Ufff… Dobrze wiedzieć. No to miłego słuchania w takim razie!

 2. Biter 8 maja, 2013 at 20:40 #

  Bardzo zacna płyta, do dziś słucham tego z dużą przyjemnością

 3. sunset 27 grudnia, 2013 at 13:47 #

  Pobrałem mp3 i co? „Ten folder jest pusty”.

  • CoSTa 27 grudnia, 2013 at 17:05 #

   Sorry, coś się z wtyką skaszaniło. Powinno już działać. Daj znać proszę, czy wszystko jest OK.

   • sunset 17 stycznia, 2014 at 20:00 #

    Działa :)

 4. Krzysztof Ciszewski 10 lutego, 2015 at 12:36 #

  Witam
  Jestem fanem AuralPlanet od dłuższego czasu. To na dobry początek. Szukam kontaktu w celu „dogadania” się w kwestii licencji na wykorzystania Waszej muzyki do prezentacji moich zdjęć. Jestem artystą fotografikiem (członkiem FOTOKLUBU RP) i prezentację swoich fotografii dokonuję montując je w PinacleStudio prezentację animowaną. Wspaniałym dopełnieniem moich zdjęć (industrial przemysłowy i natura industrialna) jest Wasza wspaniała muzyka. Proszę o kontakt meilowy to prześlę jakąś prezentację. Z wyrazami szacunku…Krzysztof Ciszewski afrp

  • CoSTa 11 lutego, 2015 at 09:39 #

   Wysłałem w tej sprawie mailika do ciebie. Mam nadzieję, że wszystko jasne :)

 5. Niektory 4 września, 2018 at 22:08 #

  W utwór Synapse (ok. 7:26) wkradł się mały glitch – przeskok dźwięku. Na szczęście można łatwo wyciąć zdublowany fragment. Tutaj jest naprawiona wersja dla zainteresowanych:

  http://www.mediafire.com/file/5urrfi35ia69riq/09_Synapse_%2528fixed%2529.flac/file

  • CoSTa 4 września, 2018 at 22:10 #

   Dzięki wielkie! Mam nadzieję, ze się przyda pobierającym. Kurczę, chyba to zrypię w takim razie raz jeszcze.

Dodaj komentarz