Menu serwera

The Last of Us – czekam!

The Last of Us

The Last of Us

The Last of Us to kolejny cukierek ze studia Naughty Dog, który od dłuższego już czasu rozpala moją wyobraźnię. Chcę tej gry, chcę scenariusza, jaki potrafią stworzyć kolesie w ND, chcę czegoś mrocznego, pesymistycznego, wchłaniającego fabułą i grą aktorską (o tak, to potrafią z pikseli wykrzesać animatorzy z tej firmy). Chcę tej gry i po wypłacie leci preorder bo to jedna z tych gier, dla których pewnie warto mieć PS3.

Błagam, oby to nie była tylko strzelanka. Oby to była niesamowicie opowiedziana i pokazana historia. Tego się po was – twórcy The Last of Us – spodziewam.

[jwplayer player=”7″ playlistid=”36618″]

The Last of Us is a genre-defining experience that blends survival and action elements to tell a character driven tale about a modern plague decimating mankind. Nature encroaches upon civilization, forcing remaining survivors to kill for food, weapons and whatever they can find. Joel, a ruthless survivor, and Ellie, a brave young teenage girl who is wise beyond her years, must work together to survive their journey across what remains of the United States.

ciocia Wikipedia

Strzelajmy ale nie tylko drogie Naughty Dog! Dajcie nam coś też obejrzeć i – przede wszystkim – przeżyć. Jakkolwiek to brzmi w survival horrorze.

, , , ,

5 Responses to The Last of Us – czekam!

 1. byte 27 maja, 2013 at 22:52 #

  Obejrzałem chyba wszystkie materiały z tej gry i jestem zachwycony. Poziom aktorski scen, które widziałem naprawdę robi wrażenie. Też chyba kupię, ale jak już pierwsze recenzje przeczytam.

  Zapowiada się rewelacyjnie.

  • CoSTa 30 maja, 2013 at 14:59 #

   Grałeś może w Uncharted? To ta sama ekipa i po Uncharted wiem, że zapowiada się doskonały tytuł. Doropha lubiła sobie z boczku usiąść podczas mojego grania i po prostu oglądać – scenariusz i cutscenki robiły swoje, gra jak film a i sama rozgrywka mniodzo. O jakość jestem spokojny, marzy mi się tylko, by nie przesłodzili i żeby zrobili solidne kino survivalowe.

 2. spexpl 28 maja, 2013 at 00:57 #

  A ja chce to na PC

  • CoSTa 30 maja, 2013 at 14:59 #

   Się nie da. Za dobre na pecety ;)

   • Biter 31 maja, 2013 at 07:33 #

    ….gdybyś to napisał tak z 2-3 lata temu ;)

Dodaj komentarz