Menu serwera

Pierwsza dycha pękła!

No i Majka ma swoja pierwszą dziesiątkę za sobą. Obyś córo pozostała taka kochana, lekko postrzelona, lekko roztargniona, lekko pokręcona i lekko odchylona przez najbliższe co najmniej kilka kolejnych dziesiątek! Jesteś naszym światełkiem i najukochańszym bąkorobem. Samolubnie życzymy sobie, byś jeszcze długo taka pozostała.

Ale nie pozostaniesz bo przecież rośniesz jak na drożdżach i już niedługo głową będziesz strącała pająki z sufitu i wkręcała żarówki bez potrzeby podstawiania krzesła. To znaczy do czasu, aż znajdziesz sobie jakiegoś faceta, który będzie wszystko robił za ciebie. I bardzo dobrze, tak to jest właśnie urządzone i tak ma być :). Rośnij, dojrzewaj, ucz się, zbieraj doświadczenie i pamiętaj o swoich staruszkach, dla których zawsze zostaniesz małą dziewczynką.

Sto lat da Majku!

Sto lat da Majku!

Sto lat da Majku!

PS. Nie pytaj, dlaczego tylko 6 świeczek. Ot te mi się spodobały a poza tym możesz skończyć i 50 lat a i tak będziesz małą, słodką sześciolatką dla nas.

, ,

2 Responses to Pierwsza dycha pękła!

  1. piotr / savek 26 czerwca, 2013 at 21:58 #

    100 lat :)

  2. matipl 2 lipca, 2013 at 14:17 #

    Wszystkiego najlepszego :)

    Jeszcze 10 lat i „laba” się skończy :(

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mały, grecki mężczyzna

I tak to się kręci... Jeszcze nie tak dawno informowałem o przedwczesnym odejściu mojego ojca ale pustka nie może taką...

Zamknij