Menu serwera

Władca Pierścieni!

Władca Pierścieni

Władca Pierścieni

Władca Pierścieni (ang. The Lord of the Rings) – trzyczęściowe dzieło filmowe nakręcone w oparciu o powieść J. R. R. Tolkiena pod tym samym tytułem. Reżyserem filmu jest Peter Jackson, który wraz ze swoją żoną Frances Walsh i Philippą Boyens napisał także scenariusz.

Wszystkie trzy części opowiadają o Wojnie o Pierścień z mitologii Śródziemia oraz o związanej z nią wędrówce hobbita Froda Bagginsa do Mordoru, opisanych w trzyczęściowej powieści Władca Pierścieni J. R. R. Tolkiena. Frodo musi zniszczyć tytułowy Pierścień, a dokonać tego można tylko w Szczelinach Zagłady. W tym samym czasie Władca Ciemności, Sauron, rozpętuje wojnę, pragnąc odzyskać klejnot – przedmiot, którego brakuje mu, by stać się niepokonanym.

ciocia Wikipedia

Tak, w końcu wylądowało mnie na serwerze coś, co kiedyś pewnie i tak kupię ale doczekać się już nie mogłem a poza tym lubię bardzo. Cała trylogia w 1080p, w naprawdę dobrej jakości, tzw. Extended Edition a całość to marne prawie 84 giga danych. Oczywiście dwie ścieżki – oryginalna i z lektorem. Oczywiście napisy w kontenerze. Tu mała uwaga, jako że miejsca mnie zabrakło na kupionym niedawno twardzielu, tymczasowo filmy leżą w lokalizacji /video/Filmy i pewnie nieco tam poleżą. Za jakiś czas, gdy zrobię porządek na zewnętrznym twardzielu, polecą do odpowiedniej lokalizacji ale na robienie porządków w najbliższej przyszłości się nie zanosi – praca dobija i po powrocie do domu nic mi się zazwyczaj już nie chce.

Co poza tym? Wpadło kilka filmów do /usbshare1/video/Filmy, uzupełniłem nieco seriale no i w /shared coś się także zadziało (wpadło nieco softu, gierek i takie tam).

Miłego ssania!

,

No comments yet.

Dodaj komentarz