Menu serwera

Dzisiejszy wpis sponsoruje Ziemia!

Earth Flight

Earth Flight

A tak jakoś się dziś dziwnie złożyło, że obydwie wrzutki mają Ziemię w tytule. Zacznę od tej Ziemi, która kręci mnie bardziej. Rzecz nazywa się Earth Flight i jest znakomitym ponoć dokumentem autorstwa BBC o naszych latających braciach mniejszych. Poniżej godzinny materiał z tegoż dokumentu. Udostępniany release jest po naszemu tak więc można dzieciakom puścić. Więcej info w plikach .nfo i ogromna prośba o używanie torrenta w tym przypadku. Materiału jest sporo bo ponad 12 gigabajtów i proszę tu bardzo o pomoc przy dzieleniu się.

After Earth

After Earth

Druga Ziemia to filmidło ponoć średnie alem bardzo tegoż i tak ciekaw bo dwa Smithy zrobiły rewelacyjną robotę występując razem w „Pogoni za szczęściem”. OK, tu gatunek zupełnie inny ale After Earth (1000 lat po Ziemi) wydaje się mieć potencjał na dobrego wypełniacza do popcornu. Tu też materiału całkiem sporo i prośba o użycie torrenta by nieco moją wąską rurkę odciążyć. Poniżej trailerek tegoż filmidła.

Miłego ssania i oglądania! Weekend zapowiada się w Poznaniu deszczowo więc w sumie cóż tu innego robić jak nie oglądać?

Torrenty dla obydwu pozycji znajdziecie w /shared/_torrent – tamże także napisy do After Earth. Dla użytkowników usługi Cloud Station – zasubskrybujcie sobie katalog CloudShared a nowe torrenty i napisy będą Wam wpadały automatycznie na twardziela.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz