Menu serwera

World War Z!

World War Z

World War Z

Pewnego zwyczajnego dnia, podczas spokojnej jazdy samochodem, Gerry Lane i jego rodzina wpadają w olbrzymi korek. Lane, były śledczy ONZ szybko wyczuwa, że to z czym mają do czynienia nie jest zwykłą uliczną blokadą. Na niebie słychać policyjne śmigłowce, po ulicach krążą policjanci na motocyklach, a miasto pogrąża się w chaosie. Coś sprawia, że grupy ludzi wściekle atakują się nawzajem. Zabójczy wirus, który rozprzestrzenia się przez ugryzienie przemienia zdrowych ludzi w coś trudnego do zdefiniowania, dzikiego. Sąsiad zwraca się przeciwko sąsiadowi; pomocny nieznajomy nagle staje się niebezpiecznym wrogiem. Pochodzenie wirusa jest nieznane, a liczba zainfekowanych rośnie z dnia na dzień, co wkrótce staje się światową pandemią.

ciocia Wikipedia

Wstyd przyznać ale na tym nie byłem w kinie. Nadrabiam więc czym prędzej bo Brzoza orzekł, że warto. Skoro warto, wieczór zrobią mi dziś ząbiaki.

Ale to w sumie nie wszystko. W końcu pobrałem komedię mojego mokrego dzieciństwa (czy właściwie – młodzieństwa) a kto nie zna, ten kiep ostatni i w ogóle. Weird Science (u nas lepiej znane jako Lisa, dziewczyna z komputera) to je ono! Zaczynam mocno się zastanawiać, co tak właściwie dziś wieczorem puścić :)

Weird Science

Weird Science

,

No comments yet.

Dodaj komentarz