Menu serwera

The Conjuring!

Lorraine Warren (Vera Farmiga) i Ed Warren (Patrick Wilson) są badaczami zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia zostali wezwani przez rodzinę na odludnej farmie. Okazuje się, że w ich domu mieszka tajemnicza zjawa nie dająca im spokoju. Para badaczy staje do walki z najstraszniejszym demonem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

ciocia Wikipedia

Film Jamesa Wana nie próbuje wyznaczać nowych szlaków dla kina grozy, pokazuje natomiast, jak powinien wyglądać rzetelnie zrealizowany współczesny horror. Dobre zdjęcia Johna R. Leonettiego, niezła obsada i reżyserska pokora wobec gatunkowych schematów sprawiają, że „Obecność” wyrasta na jeden z najlepszych hollywoodzkich filmów grozy ostatnich kilkunastu miesięcy.

wujek Filmweb

No cóż, zapowiada się dobry ghost hunting, mało widziałem horrorów ze scorem 7,7 na IMDB a to zapowiada przynajmniej film zdatny do obejrzenia. Po zalewie Pił czy innych tego typu gówienek czekam na naprawdę dobry horror z supernaturalem zamiast dłuta wyłupującego oko. Jakoś takie klimaty leżą mi bardziej… Poniżej trailerek dla zachęty.

Torrent do wzięcia z lokalizacji /shared/_torrent po zalogowaniu na serwerze, pod nosem jeśli korzysta się z Cloud Station i subskrybuje katalog CloudShared a także do pobrania z linków podesłanych w mailingu. Tamże kilka innych wziątek w dzisiejszej dostawie stuffu.

Miłego oglądania i wysokich transferów!

,

No comments yet.

Dodaj komentarz